Beregfutball.net

Результати першого ігрового дня та таблиці ІІ – го міжнародного дитячо - юнацького турніру з футболу серед юнаків 2009 року народження «Кубок Шандора Петефі». Перший груповий етап

Результати першого ігрового дня та таблиці
ІІ – го міжнародного дитячо - юнацького турніру
з футболу серед юнаків 2009 року народження
«Кубок Шандора Петефі».
Перший груповий етап


Зона «А»
ФК «Тарпа» - ДЮФК «Легенда» 14:0, СДЮШОР – ДЮСШ Тячів 5:0, ДЮСШ Берегівський р-н – ДЮФК «Легенда» 1:0, ФК «Тарпа» - ДЮСШ Тячів 4:0, ДЮФК «Легенда» - СДЮШОР 0:13, ДЮСШ Берегівський р-н – ФК «Тарпа» 0:5, ДЮСШ Берегівський р-н – СДЮШОР 0:2, ДЮФК «Легенда» - ДЮСШ Тячів 0:7, ФК «Тарпа» - СДЮШОР 1:0, ДЮСШ Берегівський р-н – ДЮСШ Тячів 1:5

Команда 1 2 3 4 5 В Н П Голи О М
1. ДЮСШ Берегівський район (UKR) Х 0:5 1:5 0:2 1:0 1 0 3 2:12 3 ІV
2. ФК «Тарпа» (HU) 5:0 Х 1:0 4:0 14:0 4 0 0 24:0 12 І
3. СДЮШОР Ужгород (UKR) 2:0 0:1 Х 5:0 13:0 3 0 1 20:1 9 ІІ
4. ДЮСШ Тячів (UKR) 5:1 0:4 0:5 Х 7:0 2 0 2 12:10 6 ІІІ
5.

ДЮФК «Легенда» Берегово

UKR)

0:1 0:14 0:13 0:7 Х 0 0 4 0:35 0 V


Зона «В»
ФК «Відеотон» - ФК «Вишково» 0:2, МФА «Мункач» - ДЮСШ «Хуст – Нарцис» 3:0, СК «Smail Miracles»- ФК «Вишково» 1:3, ФК «Відеотон» – ДЮСШ «Хуст – Нарцис» 1:3, ФК «Вишково» - МФА «Мункач» 0:3, СК «Smail Miracles»- ФК «Відеотон» 0:2, СК «Smail Miracles» - МФА «Мункач» 1:6, ФК «Вишково» - ДЮСШ «Хуст – Нарцис» 2:0, ФК «Відеотон» – МФА «Мункач» 0:4, СК «Smail Miracles» - ДЮСШ «Хуст – Нарцис» 1:5

Команда 1 2 3 4 5 В Н П Голи О М
1. СК «Smail Miracles» В.Добронь (UKR) Х 0:2 1:6 1:5 1:3 0 0 4 3:16 0 V
2. ФК «Відеотон» Сейкешфегервар (HU) 2:0 Х 0:4 1:3 0:2 1 0 3 3:9 3 ІV
3. МФА «Мункач» Мукачево (UKR) 6:1 4:0 Х 3:0 3:0 4 0 0 16::1 12 І
4. ДЮСШ «Хуст – Нарцис» Хуст (UKR) 5:1 3:1 0:3 Х 0:2 2 0 2 8:7 6 ІІІ
5. ФК «Вишково» Вишково (UKR) 3:1 2:0 0:3 2:0 Х 3 0 1 7:4 9 ІІ

Зона «С»
ДЮФК «Карпати» Дубове - ДЮФК «Севлюш» 0:4,АФ «Варда» - ДЮФК «Карпати» Мукачево 1:2, ФК «Батьово» - ДЮФК «Севлюш» 1:6, ДЮФК «Карпати» Дубове - ДЮФК «Карпати» Мукачево 3:3, ДЮФК «Севлюш» - АФ «Варда» 3:1, ФК «Батьово» - ДЮФК «Карпати» Дубове 0:2, ФК «Батьово» - АФ «Варда» 0:4, ДЮФК «Севлюш» - ДЮФК «Карпати» Мукачево 2:2 ФК «Карпати» Дубове - АФ «Варда» 3:2, ДЮФК «Батьово - ДЮФК «Карпати» Мукачево» 1:4

Команда 1 2 3 4 5 В Н П Голи О М
1. ФК «Батьово»  (UKR) Х 0:2 0:4 1:4 1:6 0 0 2 2:16 0 V
2. ДЮФК «Карпати» Дубове (UKR) 2:0 Х 3:2 3:3 0:4 2 1 0 8:9 7 ІІІ
3. АФ «Варда» Кішварда (HU) 4:0 2:3 Х 1:2 1:3 1 0 3 8:8 3 ІV
4. ДЮФК «Карпати» Мукачево (UKR) 4:1 3:3 2:1 Х 2:2 2 2 0 11:7 8 ІІ
5. ДЮФК «Севлюш» Виноградів (UKR) 6:1 4:0 3:1 2:2 Х 3 1 0 15:4 10 І

Зона «D»
ФК «Минай» - ФК «Гать» 5:0, ДЮФК «Сузіря» - ДЮФК «Олімп» 0:0, ДЮФК «Берегвідейк» - ФК «Гать» 5:0 ФК «Минай» - ДЮФК «Олімп» 2:0, ФК «Гать» - ДЮФК «Сузіря» 0:5, ДЮФК «Берегвідейк» - ФК «Минай» 2:1, ДЮФК «Берегвідейк» - ДЮФК «Сузіря» 0:1, ФК «Гать» - ДЮФК «Олімп» 0:12, ФК «Минай» - ДЮФК «Сузіря» 1:0, ДЮФК «Берегвідейк» - ДЮФК «Олімп» 0:1

Команда 1 2 3 4 5 В Н П Голи О М
1. ДЮФК «Берегвідейк» Берегово  (UKR) Х 2:1 0:1 0:1 5:0 2 0 2 7:3 6 IV
2. ФК «Минай»  (UKR) 1:2 Х 1:0 2:0 5:0 3 0 1 7:2 9 І
3. ДЮФК «Сузіря» Свалява (UKR) 1:0 0:1 Х 0:0 5:0 2 1 1 6:1 7 ІІІ
4. ДЮФК «Олімп» Ужгород (UKR) 1:0 0:2 0:0 Х 12:0 2 1 1 13:2 7 ІІ
5. ФК «Гать»  (UKR)

0:5

0:5 0:5 0:12 Х 0 0 4 0:27 0 V

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges!
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Адміністратор:

Жолт Левринц

тел: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

1216206
CьогодніCьогодні555
ВчораВчора1036
ТижденьТиждень2519
МісяцьМісяць24039
ВсіВсі1216206
Statistik created: 2019-10-23T00:45:23+01:00

 

Felh�k�p