Beregfutball.net

Огляд ігор 3 туру Зимового Кубка Берегівського району з футболу

Огляд ігор 3 туру Зимового Кубка Берегівського району з футболу

19 02 17 janosi inter 001

Зона А
ФК «Запсонь» – ФК «Гела – Магнум» (Берегово) – 3:2
Після матчів другого туру ФК «Запсонь» задачу мінімум виконала. Незалежно від результату цієї гри вони займали першу сходинку турнірної таблиці групового етапу. Задача максимум для них – мати стовідсотковий результат. Можливо це та швидкий гол на 4 хвилині, який провів у ворота команди Берегова Андрій Орос, і вплинуло на гру команди в подальшому. Вони діяли в’яло і в подальшому краще виглядали футболісти ФК «Гела – Магнум». На 32 хвилині Микола Беца зрівнює рахунок. Щоправда на 42 хвилині Габор Берец виводить «Запсонь» уперед. На 52 хвилині Василь Василинець встановлює паритет – 2:2. Здавалося що цього разу берегівці зможуть вибороти як мінімум нічию. Але «Гела – Магнум» прагнула перемоги і була близька до взяття воріт. Але гол Андрія Ороса на 63 хвилині приніс Запсоні третю поспіль перемогу – 3:2.
ФК «В. Бийгань» – ФК «М. Добронь» – 1:2
Напередодні гри в перемозі футболістів Великої Бийгані мало хто сумнівався, але футбол є футбол. Коли команди вийшли на поле, побачивши стартовий склад господарів стало зрозуміло, що гра для них буде важкою. Так і сталося. Кадрові проблеми вплинули на рахунок та їх гру. У результаті поразка 1:2. У ФК «М. Добронь» на 32 хвилині відзначився Василь Форкош. На 52 хвилині Йосип Югас зрівняв рахунок, а на 62 хв. Чобо Чучка забезпечив перемогу команді з Малої Доброні.
Зона В
ФК «Кідьош» – ФК «Бадалово» – 1:2
Гра добре знайомих суперників в цілому була рівною. Команди володіли ініціативою почергово. Закономірним результатом була б нічия. Але в Бадалові грає всюдисущий і швидкий Іштван Паловці, якого і можна назвати героєм матчу. Іштван, граючи в захисті, на 27 хвилині відкрив рахунок у матчі. Щоправда на 44 хвилині Василь Маргітич його зрівняв. Але знову Паловці веде команду до атаки, у карній штрафній захисники Кідьоша його зупиняють з порушенням, і арбітр гри Андрій Сімку вказує на одинадцятиметровий штрафний. Флоріан Орос не схибив, принісши перемогу Бадалову 2:1.
ФК «Інтер» (Берегово) – ФК «Яноші» – 0:2
Те що «Яноші» фаворит гри і отримає перемогу не сумнівався ніхто. Виникало питання: з яким рахунком. Але треба віддати належне юним футболістам «Інтера», які мужньо чинили опір більш досвідченому супернику. Хоч вони і не створили за гру жодного серйозного моменту у воріт суперника, зате доволі грамотно захищали власні ворота. Але дві помилки на підступах до власної штрафної, які завершилися прицільними ударами Адама Барти та Соболча Ача завершилися поразкою 0:2.
Для команд зони А груповий етап завершився, місця в турнірній таблиці розподілені їм залишається очікувати суперників по іграм в 1/4 фіналу.
Федерація футболу Берегівського району

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges!
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Адміністратор:

Жолт Левринц

тел: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

1216205
CьогодніCьогодні554
ВчораВчора1036
ТижденьТиждень2518
МісяцьМісяць24038
ВсіВсі1216205
Statistik created: 2019-10-23T00:45:23+01:00

 

Felh�k�p