Beregfutball.net

Що очікують представники команд – учасниць чемпіонату від фіналу Кубка району?

Що очікують представники команд – учасниць чемпіонату від фіналу Кубка району?

expert

В неділю фінал Кубка району з футболу «Берег – Фест». Як вже повідомляв наш сайт, в фіналі зустрінуться дебютанти чемпіонату ФК «Вилок та ФК «Берегуйфолу». Ми поцікавились у футбольних експертів району, що вони очікують від гри і кому віддають перевагу.
Жолт Леврінц – голова Федерації футболу міста Берегово
- Насамперед скажу, що вболіватиму за Берегуйфолу. Тому є багато причин. По перше, відверто скажу – Берегуйфолу футбольне село. Там грають мої друзі колишні футболісти з «Берегвідейка» - Іштван Гейці та Адам Пушкаш. Крім того, багато молодих футболістів свого часу пройшли юнацький склад ФК «Берегвідейк». На сьогоднішній день, багато юнаків виступають в складі нашої дитячо – юнацької футбольної школи. Маємо також і дівчат з цього села. І нарешті, хочеться щоб Кубок «Берег – Фест» залишився в районі. Однозначно гра буде важкою для обох команд, і долю матчу вирішить один гол на користь Берегуйфолу.
Ференц Буда – президент ФК «Запсонь»
- Вболіватиму за Берегуйфолу. Тому що бажаю, щоб Кубок району залишився на Берегівщині. Інша причина полягає в тому, що в Берегуйфолу багато молоді, в яких горять очі і велике бажання грати. Але треба дивитися правді в очі. На сьогоднішній день Вилок на голову вище і думаю вони переможуть. Зрозуміло, що для них легкої прогулянки не буде. Гра буде складною і проходитиме в напруженій боротьбі. Берегуйфолу віддасть всі сили. Але Вилок сильніший.
Ігор Чернік – головний тренер ФК «Батьово»
- Якщо у команди з Вилока не буде кадрових проблем, всі футболісти будуть готові до гри, то вони без проблем переможуть. Ці дві команди з різних вікових категорій. Доводилося грати як з одними так і з іншими і не бачу причин щоб Вилок не зміг перемогти. Але м’яч круглий і все може статися.

Чобо Чотлош – головний тренер ФК «Кідьош»
- Фінал є фінал. Такі ігри завжди носять особливий характер. І на цей раз не варто дивитися в турнірне становище команд. Так, Вилок знаходиться у верхній частині турнірної таблиці, а Берегуйфолу аутсайдер. Про це необхідно забути. Берегуйфолу сильна і самодостатня команда. В її складі грає багато хороших футболістів. На мою думку, якщо на поле за Берегуйфолу вийдуть Бейло Боднар, Іштван Гейці, Адам Пушкаш, Марк Лендєл, Саболч Ач то Берегуйфолу має шанси 51 на 49 відсотків перевагу. Що стосується гри то вона буде рівна, напружена і цікава. Але ставлю на Береуйфолу.
Антал Янкі – тренер ФК «Перехрестя
- Сказати хто переможе не беруся. Зустрічаються два сильних суперника. Команди гідні одна одної. Як на мене, то в цій грі фаворита немає. Як в одній, так і в іншій команді грають хороші футболісти. Буде цікаво спостерігати за грою і вона буде видовищною. А вболіватиму за Вилок.

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges!
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Адміністратор:

Жолт Левринц

тел: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

1095837
CьогодніCьогодні497
ВчораВчора208
ТижденьТиждень484
МісяцьМісяць13407
ВсіВсі1095837
Statistik created: 2019-06-17T08:09:34+01:00

 

Felh�k�p