Beregfutball.net

В ФІНАЛІ КУБКА РАЙОНУ ЗУСТРІНУЬСЯ НОВАЧКИ

В ФІНАЛІ КУБКА РАЙОНУ ЗУСТРІНУЬСЯ НОВАЧКИ

В неділю, на стадіоні Дьордя Борно в селі Яноші, в рамках проведення Міжнародного фестивалю «Bereg Fest», відбудеться фінальна гра Кубка Берегівського району з футболу. Поєдинок обіцяє бути цікавим і непередбачуваним. Адже зустрічаються колективи, які є новачками чемпіонату району ФК «Вилок» та ФК «Берегуйфолу».
Чим ще незвичним буде фінал? Тим, що грають команди, одна з яких бореться за золото чемпіонату, та аутсайдер чемпіонату. Але цей фактор навряд чи позначатиметься на грі команд. Адже, цьогорічний чемпіонат відрізняється від попередніх відсутністю різниці в майстерності між командами. Будь яка команда може перемогти в тій чи іншій грі. А фінал завжди носить непередбачуваний результат.
Вболівальники матимуть змогу спостерігати за грою добре відомих їм футболістів, як в одній так і в іншій команді. Не дивлячись, що Вилок представляє в чемпіонаті Виноградівський район, в його складі грає багато представників з Берегівського району. Зокрема, в воротах стоїть Крістіан Зан з Дийди, в лінії оборони грають брати Бейло та Імре Салаї з Бадалова, та їх односельчанин Іштван Паловці, Ерік Блонар з Четфолво. Лідером команди є Дмитро Микулка, відомий вболівальникам по виступам за «Артос» з Гаті. Безперечно вболівальники матимуть змогу спостерігати за грою лідера атак Вилока, кращого бомбардира команди Крістіана Полоташа. А тренером команди, є добре відомий берегівському вболівальнику гравець по виступам за Берегово, Бадалово та інших колективів району Жолт Кордош.
Хоча Берегуйфолу і знаходиться на дні турнірної таблиці чемпіонату, в колективі теж багато яскравих футболістів. Зокрема Іштван Гейці з зіркового складу «Берегвідейка». Адам Пушкаш, який є граючим тренером останні роки входив в когорту кращих футболістів району. Кращий воротар минулого сезону Бейло Боднар та добре відомі футболісти з великоберезького «Талісмана» Матяш Гей, Гергель Горват, Роберт Калі, Дюла Пушкаш, Саболч Ач та інші. В колективі багато молоді, які пройшли хорошу школу угорських академій футболу.
Є сподівання, що фінал буде цікавий та видовищний. Адже фінальні ігри, завжди носять інтригу і непередбачуваність результату. Обидва колективи, віддадуть всі сили, щоб завоювати почесний трофей і наприкінці сезону , зіграти у грі за Суперкубок району з командою, яка виборе звання чемпіона району.

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges!
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Адміністратор:

Жолт Левринц

тел: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

1095838
CьогодніCьогодні498
ВчораВчора208
ТижденьТиждень485
МісяцьМісяць13408
ВсіВсі1095838
Statistik created: 2019-06-17T08:09:34+01:00

 

Felh�k�p