Beregfutball.net

ДЮФК Берегвідейк

beregvidek-ise.net

 

Анонс ігор 7 – го туру чемпіонату Берегівського району з футболу

Анонс ігор
7 – го туру чемпіонату Берегівського району з футболу

15 11 07 begany bereg 2 1 017
Як показали результати ігор попередніх турів передбачити результат будь якої гри важко. В цьогорічному чемпіонаті, команди за своїм рівнем майстерності практично одинакові. Тому, все що відбувається на футбольних полях викликає інтерес у вболівальників. Так і напередодні ігор 7 – го туру стоїть питання: - Як завершаться ігри і хто очолить турнірне становище команд?
ФК «Берегуйфолу» - ФК «Вилок»
Місцева команда, після перемоги в минулому турі над лідером чемпіонату ФК «Батьово», налаштована рішуче. Але і суперник у них не простий. Адже «Вилок», перед кожною грою ставить одне завдання – перемогти. За підбором гравців віддати перевагу кому небудь важко. У Вилока одна перевага – стабільність результатів. У Берегуйфолу – фактор домашнього поля.
ФК «Запсонь» - ФК «Перехрестя»
Однозначно Запсонь фаворит гри. І турнірне становище і домашнє поле говорять про це. Але не варто забувати, що Перехрестя отримало дві перемоги поспіль в останніх двох турах. А остання перемога над Кідьошом з рахунком 5:2 довела, що команда набирає обертів і бути статистами не збираються. Будемо очікувати гри і її результату.
ФК «Кідьош» - ФК «Батьово»
Ці колективи претендують на золото чемпіонату. В останньому турі, як Кідьош так і Батьово зазнали поразок. То ж в цій грі намагатимуться перемагати. Команди пропагують різний стиль і грають в різні тактичні схеми. Кідьош в минулому турі втратив Ласло Селеша, який пропускатиме гру за червону картку. Багато залежатиме від тренерів і обраної ними тактики на гру.

 

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges!
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Адміністратор:

Жолт Левринц

тел: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

1008646
CьогодніCьогодні166
ВчораВчора790
ТижденьТиждень909
МісяцьМісяць9824
ВсіВсі1008646
Statistik created: 2019-02-18T23:43:58+00:00

 

Felh�k�p