Beregfutball.net

ДЮФК Берегвідейк

beregvidek-ise.net

 

Анонс ігор 6 туру чемпіонату Берегівського району з футболу

Анонс ігор 6 туру чемпіонату Берегівського району з футболу

17 03 26 telikupa dontok 094
П’ятим туром завершилося І коло чемпіонату Берегівського району з футболу. Згідно рішення Виконкому федерації ІІ коло розпочинається без перерви.
У неділю, 10 червня, пройдуть ігри 6 туру чемпіонату району з футболу. Як показали ігри першого кола, прохідних ігор в цьогорічному чемпіонаті не має, тож наступні матчі обіцяють бути цікавими і повинні пройти в безкомпромісній боротьбі на футбольних полях.
ФК «Берегуйфолу» – ФК «Батьово»
У першому колі на стадіоні в Батьові місцева команда святкувала перемогу 5:3, але у гостях лідеру чемпіонату буде не просто. Хоч і зустрічаються з аутсайдером, але на його полі. До того ж Берегуйфолу вирішило питання голкіпера, що звичайно підсилить останній рубіж господарів. Та й Берегуйфолу прагне нарешті взяти перше очко в чемпіонаті.
ФК «Вилок» – ФК «Запсонь»
Зустрічаються колективи однакові за стилем гри, обидві грають у швидкісний футбол. У першому колі вони розписали мирову нічию. Після перемоги в Батьові запсонці будуть прагнути очолити турнірну таблицю. Команді з Вилока, яка ставить високі завдання, відступати нікуди. Їх влаштує тільки перемога. Однозначно, буде цікаво. Зустріч таких команд прикрашає футбол.
ФК «Перехрестя» – ФК «Кідьош»
Зустріч цих колективів у першому колі завершилася розгромною перемогою Кідьоша. Але це був дебют Перехрестя в чемпіонаті Берегівського району. За перше коло команда з Перехрестя змінилась. Це довели останні ігри за їх участю. Що стосується Кідьоша, то знаходячись серед лідерів, вони їдуть тільки за перемогою.
Федерація футболу Берегівського району

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges!
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Адміністратор:

Жолт Левринц

тел: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

1027245
CьогодніCьогодні451
ВчораВчора556
ТижденьТиждень4045
МісяцьМісяць13536
ВсіВсі1027245
Statistik created: 2019-03-24T02:16:03+00:00

 

Felh�k�p