Beregfutball.net

ДЮФК Берегвідейк

beregvidek-ise.net

 

Огляд ігор 5 туру чемпіонату Берегівського району з футболу

Огляд ігор 5 туру чемпіонату Берегівського району з футболу

18 05 20 kigyos ujlak 4 235Ігри 5 туру чемпіонату Берегівського району з футболу, як і передбачалося, проходили в гострій спортивній боротьбі. Про це свідчать і їх результати.
ФК «Батьово» – ФК «Запсонь» – 1:2 (юнаки 4:0)
У цій грі зустрічалися лідери чемпіонату. До звітного туру ФК «Батьово» мало стовідсотковий результат у чотирьох іграх, набравши 12 очків. Запсонь відставала на чотири очки. Господарі до гри підійшли з кадровими проблемами, що і позначилося на грі. Чотири провідні гравці команди через різні причини не взяли участь і відповідальній грі. У ФК «Запсонь» був відсутній лідер атак команди Роберт Давід.
Гра проходила за переваги футболістів із Запсоні і вже у першому таймі вони вели в рахунку 2:0. На 25 хвилині відзначився Андрій Орос, а перед перервою гол на свій рахунок записав Руслан Соломка.
Господарі у другій половині гри активізувалися, але всі їх спроби наблизитися до воріт гостей руйнувалися на підступах до штрафного майданчика. На 67 хвилині Батьово скоротило відставання, завдяки влучному удару Івана Лефкова і помилці воротаря гостей.
Гра так і завершилася перемогою гостей 2:1. На жаль, по завершенню гри незадоволені керівники ФК «Батьово», маючи претензії до головного арбітра, спробували застосувати до нього фізичну силу, що арбітр і зафіксував у рапорті.
Наразі цей інцидент вивчається і федерацією футболу будуть вжиті відповідні заходи згідно регламенту змагань.
У грі юнаків футболісти Батьова легко і без проблем перемогли гостей 4:0.
ФК «Кідьош» – ФК «Берегуйфолу» – 3:1
Не зважаючи на турнірне становище цих команд, гра вийшла цікавою і напруженою. У першій половині грі футболісти Берегуйфолу показали хорошу комбінаційну гру і мали кілька нагод відкрити рахунок. Свої моменти не реалізували Адам Пушкаш, Гергель Горват та Едгар Маруцан. Відмінна гра на останньому рубежі кіпера Кідьоша Золтана Кардоша врятувала господарів від пропущеного голу.
У другій половині гри ігровою і територіальною перевагою заволоділи господарі, що дало змогу отримати перемогу. На 52 хвилині Янош Феєш замкнув головою передачу з лівого флангу. А далі в повний голос заявив про себе Микола Нодь: на 63 хвилині зі штрафного, метрів з тридцяти, забив красень гол, влучивши у верхній кут воріт; на 72 хвилині після сольного проходу метрів з шістнадцяти сильно пробив у нижній кут воріт. Усе, на що спромоглися гості, це забити гол престижу на 85 хвилині. Відзначився п’ятнадцятирічний Шандор Сабов.
ФК «Вилок» – ФК «Перехрестя» – 3:2 (юнаки 0:4)
Виноградівське дербі у чемпіонаті Берегівського району виправдало очікування вболівальників. Не заважаючи на те, що ФК «Вилок» був фаворитом цієї пари, перемога їм далася вкрай важко. ФК «Перехрестя» з кожною грою додає в майстерності і бачимо результат. Саме футболісти Перехрестя на 11 хвилині відкрили рахунок. Але за дев’ять хвилин Дмитро Микулка зрівняв рахунок, а через хвилину Себастьян Полоташ вивів Вилок уперед. Здавалося, перший тайм так і завершиться, але на доданій арбітром хвилині Іван Чізмар встановив паритет. У другому таймі боротьба на футбольному полі продовжилась, але забитий на 54 хвилині гол Шандором Балог, був єдиним, що і принесло перемогу господарям – 3:2.
У грі юнацьких складів впевнено перемогли футболісти Перехрестя (4:0), що дало їм відірватись від переслідувачів і впевнено очолювати турнірну таблицю.
Федерація футболу Берегівського району

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges!
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Адміністратор:

Жолт Левринц

тел: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

1027248
CьогодніCьогодні454
ВчораВчора556
ТижденьТиждень4048
МісяцьМісяць13539
ВсіВсі1027248
Statistik created: 2019-03-24T02:16:03+00:00

 

Felh�k�p