Beregfutball.net

ДЮФК Берегвідейк

beregvidek-ise.net

 

Анонс ігор 5 туру чемпіонату Берегівського району з футболу

Анонс ігор 5 туру чемпіонату Берегівського району з футболу

18 05 20 kigyos ujlak 4 231

У неділю, 3 червня, пройдуть ігри 5 туру чемпіонату району з футболу. Щоправда, матч ФК «Вилок» – ФК «Перехрестя» перенесений на середу, 6 червня.
ФК «Батьово» – ФК «Запсонь»
Центральна гра туру, результат якої передбачити важко. Батьово – лідер, Запсонь – на другому місці. Однозначно, кожна з команд буде прагнути перемогти. Батьово захоче закріпити лідерство, а Запсонь – наздогнати суперника. Команди грають у різному стилі. Господарі продовжують обрану тренером тактику гри в короткий пас і командні дії, що, як показує результат, приносить їм успіх. А гості проповідують швидку гру, направлену на атаку воріт суперника через швидких гравців атакуючої лінії. Буде цікаво.
ФК «Кідьош» – ФК «Берегуйфолу»
Кідьош знаходиться у групі лідерів чемпіонату, Берегуйфолу – аутсайдер без єдиного очка. Здавалося б, господарі легко отримають перемогу. Але футболісти гостей налаштовані брати очки. Їм вдалося частково вирішити кадрові проблеми. На останньому рубежі, за попередніми даними, в воротах дебютує кращий воротар минулого сезону Бейло Боднар. Саме ця позиція у попередніх іграх була найвразливішою, що і стало причиною пропуску великої кількості голів. Але Кідьош ставить високі завдання і гратиме тільки на перемогу.
ФК «Вилок» – ФК «Перехрестя»
У неділю Вилок святкуватиме День селища, тож, за згодою обох команд, гра відбудеться 6 червня. ФК «Вилок», якому у грі 4 туру за порушення регламенту зарахована технічна поразка, намагатиметься отримати перемогу. Колектив хороший, демонструє висококваліфіковану гру. Втрачати очки в домашніх стінах бажання не має. ФК «Перехрестя» в минулому турі отримало першу перемогу з великим рахунком. Це, однозначно, позитивно вплинуло на гру команди, тож у грі з географічним сусідом вони намагатимуться взяти хоча б очко.
Федерація футболу Берегівського району

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges!
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Адміністратор:

Жолт Левринц

тел: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

1027247
CьогодніCьогодні453
ВчораВчора556
ТижденьТиждень4047
МісяцьМісяць13538
ВсіВсі1027247
Statistik created: 2019-03-24T02:16:03+00:00

 

Felh�k�p