Beregfutball.net

ДЮФК Берегвідейк

beregvidek-ise.net

 

До уваги керівників футбольних клубів Берегівського району!

До уваги керівників футбольних клубів
Берегівського району!

18 04 04 telikupa 6f 04

В рамках підготовки до проведення Зимового кубка Берегівського району з футболу, Берегівська районна федерація футболу 18 січня 2019 року проводить засідання оргкомітету з проведення турніру за участю команд – учасниць.
Засідання відбудеться в малому залі Берегівської районної ради о 13.00 київського часу.

Районна федерація футболу підбила підсумки сезону

Районна федерація футболу підбила підсумки сезону

ZAPSZONYBAJNOJK

8 листопада у великому залі Берегівської районної ради відбулася церемонія нагородження лауреатів футбольного сезону 2018 року. В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Іштван Петрушка, голова районної ради Йосип Шін та голова районної федерації футболу Олександр Чегіль, які виступили перед присутніми, привітали їх з завершенням чергового футбольного сезону та нагородили.
Грамотами районної федерації футболу були нагороджені президенти футбольних клубів «Запсонь» Ференц Буда, «Перехрестя» Антон Янкі, Берегуйфолу» Шандор Молнар, та віцн – президент ФК «Батьово» Василь Гацько.
Такими ж грамотами були нагороджені тренери ФК «Запсонь» Ференц Бочкої, ФК «Вилок» Іван Бровді та Йосип Горват, ФК «Батьово» Ігор Чернік, ФК «Берегуйфолу» Бейло Пушкаш та тренер ФК «Перехрестя» Янош Горват.
Не забули і про тренерів, які виховують майбутнє покоління. Грамотами районної федерації футболу були нагородженні тренери районної ДЮСШ та ДЮФК «Берегвідейк» Ігор Чернік та Роланд Антал.
Такими ж грамотами були відзначені медичні працівники ФК «Кідьош» Ілдіко Шош, ДЮФК «Берегвідейк» Василь Немеш, адміністратор ФК «Кідьош» Флоріан Мондик та кореспондент «Голосу Карпат» Микола Горват.
Після нагороджували кращих футболістів та команд району. Спеціальні призи федерації футболу отримали, кращий воротар Бейло Боднар ФК «Берегуйфолу», кращий захисник Ігор Чернік ФК «Батьово», кращий півзахисник Адам Пушкаш ФК «Берегуйфолу, кращий нападник Снбастьян Полоташ ФК «Вилок». Вперше в історії за результатами опитування тренерів команд кращими футболістами стало відразу двоє. Це Адам Пушкаш ФК «Берегуйфолу» та Себастьян Полоташ ФК «Вилок», які теж отримали спеціальні призи. А Ференц Бочкої ФК «Запсонь» отримав нагороду як кращий тренер сезону.
Медалями, дипломами та Кубками були нагороджені юнацькі команди: ФК «Перехрестя» за перше місце в першості району, срібні нагороди отримали юні футболісти з Батьова, а бронзові ФІК «Кідьош».
Серед дорослих команд нагороди отримали, чемпіони району ФК «Запсонь», срібні призери ФК «Вілок» та бронзові призери ФК «Кідьош».

Визначено кращих футболістів року

Визначено кращих футболістів року

best kep

Починаючи з 2011 року, по завершенню чемпіонату району визначаються кращі футболісти сезону. Визначаються кращий воротар, кращий захисник, кращий півзахисник, кращий нападник та кращий гравець року. З цього сезону визначається і кращий тренер року. Визначення відбувається голосуванням тренерів команд учасниць чемпіонату району. Кожен тренер називає трьох кращих по номінаціям. Гравець, який названий першим отримує три бали, другий два та третій один бал. По завершенню голосування, бали кожного додаються і хто набрав найбільше балів у своїй номінації і стає переможцем. Головна умова, тренер не має права називати імена футболістів власної команди.
Цього року у голосуванні взяло участь всього 6 тренерів. Це тренери команд – учасниць цьогорічного чемпіонату. Тож, в голосуванні взяли участь тренери ФК «Батьово» Ігор Чернік, ФК «Вилок» Йосип Горват, ФК «Запсонь» Ференц Бочкої, ФК «Перехрестя» Антон Янкі, ФК «Берегуйфолу Адам Пушкаш» та ФК «Кідьош» Чобо Чотловш.
В процесі голосування респонденти назвали імена найкращих на їх думку футболістів року. Називалися імена всіх команд учасниць чемпіонату. Названо прізвище 31 футболіста. Найбільше було названо футболістів – представників відразу чотрьох команд. Це ФК «Запсонь» , ФК «Вилок», ФК «Кідьош» та ФК «Перехрестя» по 6 чоловік. З ФК «Берегуйфолу» названо 5 футболістів. Зі складу ФК «Батьово» названо 4 футболістів.
Кращі воротарі.
В боротьбі за звання кращого голкіпера району названо прізвища 7 воротарів. При чому з ФК «Батьово» називалися імена двох кіперів. Ось результати голосування.
1. Боднар Бейло – ФК «Берегуйфолу»– 10 балів
2. Кордош Золтан – ФК «Кідьош» - 9 балів
3. Феденишинець Едуард – ФК «Запсонь» - 6 балів
4. Зан Крістіан – ФК «Вилок» – 4бали
5. Костю Іштван ФК «Батьово» - 3 бали
6. Дятюк Володимир ФК «Батьово» - 2 бали
7. Котоно Шандор ФК «Перехрестя» 1 бал
Таким чином другий рік поспіль кращим воротарем району визнано Бейло Боднара, який перемагав в цій номінації і минулого року. Правда тоді він захищав ворота великоберезького «Талісмана».
.
Кращі захисники.
За результатами голосування в номінації кращого захисника обрано чи не найдосвідченішого футболіста району, який багато років виступав в командах майстрів. І не випадково. Адже цей футболіст власним прикладом на полі в ролі граючого тренера навчав молодь району азам футболу. Тут називалися імена 9 футболістів з 6 команд. Пропонуємо результати.
1. Чернік Ігор – ФК «Батьово» – 12 балів
2. Поп Іштван - ФК «Кідьош» 8 балів
3. Салаї Імре - ФК «Вилок» 6 балів
4. Дюрков Янош – ФК «Перехрестя» 3 бали
5- 7. Іштван Барта ФК «Запсонь», Паловці Іштван ФК «Вилок» та Боднар Роланд ФК «Кідьош» по 2 бали
6– 8. Сій Матяш ФК «Берегуйфолу» та Буряс Іван ФК «Перехрестя» по 1 бал
Таким чином кращий захисник сезонів 2016 та 2017 років Іштван Паловці втратив свій титул.
Кращі півзахисники.
Серед півзахисників названо 9 прізвищ також з 6 команд. Тут перемогу отримав. як і в лінії захисту граючий тренер.
1. Пушкаш Адам ФК «Берегуйфолу» – 10 балів
2. Нодь Мікловш ФК «Кідьош» – 8 балів
3. Микулка Дмитро ФК «Вилок» - 7 балів
4- 5. Буда Петро ФК «Запсонь», Салаї Бейло ФК «Вилок» - 3 бали
6. Хміль Михайло ФК «Батьово» - 2 бали
7-8. Ач Саболч ФК «Берегуфолу», Буряс Іван ФК «Перехрестя» 1 бал
Кращі нападники:
В номінації за кращого нападника не мав конкурентів нападник ФК «Вилок» Себастьян Полоташ. Названо прізвища 9 футболістів з 6 команд.
1. Полоташ Крістіан ФК «Вилок» - 14 балів
2. Горват Гергель ФК «Берегуйфолу» – 6 балів
3. Орос Андрій ФК «Запсонь» – 5 балів
4 – 6 . Пал Ласло ФК «Запсонь», Ач Саболч ФК «Берегуйфолу» та Овчаров Іван ФК «Перехрестя» - 3 бали
7. Давід Роберт ФК «Запсонь» - 2 бали
– 8. Маргітич Василь ФК «Кідьош», Чізмар Іван ФК «Перехрестя» - 1 бал
Кращі гравці
У визначенні кращого футболіста району, названо 10 гравців з 5 команд. Серед номінантів не виявилося жодного футболіста з ФК «Перехрестя». За результатами голосування однакову кількість балів набрали відразу два футболісти. Один з них переміг у номінації кращий півзахисник, інший в номінації кращий нападник..
1. Адам Пушкаш ФК «Берегуйфроу», Полоташ Себастьян ФК «Вилок» Берегово – по 8 балів
2. Поп Іштван ФК «Кідьош» та Ігор Чернік ФК «Батьово» по 4 бали
3. Дмитро Микулко ФК «Вилок» та Микола Нодь ФК «Кідьош» 3 бали
4. Орос Андрій ФК «Запсонь» - 2 бали
5. Паловці Іштван ФК «Вилок» та Феєш Янош ФК «Кідьош» - 1 бал


Кращий тренер сезону
Опитування на визначення кращого тренера сезону не проводилося давно. Що цікаво, в опитуванні названо імена тренерів всіх команд учасниць чемпіонату. Від ФК «Вилок» названо двох. За результатами опитування кращим тренером Берегівського району сезону 2018 року визнано тренера ФК «Запсонь» Ференца Бочкої, який набрав 11 балів. На другому місці тренер ФК «Баитово» Ігор Чернік 7 балів. У Антона Янкі ФК «Перехрестя» 6 балів. По 4 бали в Чобо Чотловша ФК «Кідьош» та Жолта Кордоша ФК «Вілок». По 2 бали набрали Йосип Горват ФК «Вилок» та Адам Пушкаш ФК «Берегуйфолу».
Таким чином підсумки голосування підведено. Кращі з кращих визначено. Переможцям залишилося отримати заслужені нагороди.

Суперкубок Берегівщини виграв… аутсайдер

Суперкубок Берегівщини виграв… аутсайдер

0651d17 dscn1175

Недільний матч за Суперкубок Берегівщини з футболу майже продублював за результатом фінал Кубка району, коли між собою зустрічались один з лідерів чемпіонату району ФК “Вилок” (через відсутність першості на Виноградівщині команда прикордонного селища грає на Берегівщині. Ред.) та аутсайдер ФК “Берегуйфолу”. Тоді перемогу святкували берегівчани – 2:1. Так і вийшли у фінал Суперкубка.

Тепер ситуація повторилась – між собою боролись за почесний трофей лідери цьогорічної першості та чемпіони минулорічної – ФК ”Запсонь і команда, що займає передостаннє місце в турнірній таблиці – ФК “Берегуйфолу”.

Поєдинок, як і очікувалось, розпочався атаками запсоньців, на які “огризались” їх суперники. Гра на стадіоні в с.Яноші проходила в невисокому темпі, заважало сповна продемонструвати техніку й слизьке поле. Раз-у-раз пристрілюються ударами здалеку провідні гравці Запсоні Андраш Орос, Алекс Горват, Ласло Кіш, Крістіан Гайдош, Іштван Борто. Проте м’яч летить чи повз стійку, чи вище воріт. Команда часто використовує прострільні передачі справа, але в карному майданчику їх замкнути нікому. Не відсиджувалась в обороні й суперники. Особливо активний граючий тренер Адам Пушкаш, котрий влучними ударами у ствір воріт перевіряв пильність кіпера Іштвана Бейреша. Проте в першому таймі жодній з команд не поталанило досягти результату.

У другій половині зустрічі активніше заграли хлопці з Берегуйфолу. Адам Пушкаш, Саболч Ач, Іштван Гейці, ГергельГорват раз-у-раз створюють небезпечні моменти, але шкіряний вперто не летить у сітку. Все ж настирність принесла плоди: потужний удар здалеку Іштван Бейреш відбиває прямо на Адама Пушкаша і той зблизька буквально розстрілює ворота – 0:1.

Та не минуло й хвилини, як заставнянці рахунок зрівняли – відзначився Андраш Орос – 1:1.

Після пропущених голів обидві команди активізувались. Знов прицільно б’є Адам Пушкаш – відмінний сейв демонструє Іштван Бейреш. Сильно пробиває Герегель Горват – шкіряний влучає в поперечину. Відчувалось, що заставнянці притомились і на останніх хвилинах віддали ініціативу супернику, хоч самі теж шукали шпарини до воріт футболістів з Берегуйфолу.

До кінця зустрічі рахунок так і не змінився. Настала черга післяматчевих пенальті, які й мали визначити переможця.

Першим до м’яча підходить Саболч Ач з Берегуйфолу. Удар – м’яч у сітці , 1:0. Коли ж результат став 3:2, вище воріт пробиває заставнянець Янош Дєрке. Цей промах став фатальним, бо Адам Пушкаш не схибив і поставив перможну крапку в поєдинку. Отже, почесний трофей – у берегуйфолівців. Тепер вони володарі не лише Кубка району, а й Суперкубка.

Кращими гравцями матчу визнали Іштвана Борто із Запсоні та Адама Пушкаша.

Нагордження провели голова Берегівської районної ради Йосиф Шін, очільник районної федерації футболу Олександр Чегіль, його заступник Валерій Щока та головний редактор газети “Спорт-тайм” Степан Селменський.

На запитання кореспондента Голосу Карпат, чи розраховувала команда сьогодні на перемогу, граючий тренер ФК “Берегуйфолу” Адам Пушкаш відповів:

“Ми приїхали у Яноші виключно за нею. Бо коли у нас повноцінний склад (шість гравців команди виступають у другій лізі чемпіонату Угорщини. Ред.), можемо здолати будь-якого суперника”.

Це футболісти довели яу у матчі з Вилоком, так і сьогодні у фіналі Суперкубка.

goloskarpat.info

stuperkupa 2018

szuperkupa

АНОНС ігор 14 – го туру чемпіонату Берегівського району з футболу

АНОНС
ігор 14 – го туру
чемпіонату Берегівського району з футболу
Неділя
14.10.2018 року
Початок: юнаки 14. 30, дорослі 16.00
ФК «Вилок» - ФК «Батьово» 1-0 (юн. 0-3)
ФК «Перехрестя» - ФК «Берегуйфолу» 1-3
ФК «Запсонь» - ФК «Кідьош» 2-0 (юн. 1-3)

tk 14

Фінал Кубка Берегівського району з футболу: історична перемога ФК «Берегуйфалу»

Фінал Кубка Берегівського району з футболу: історична перемога ФК «Берегуйфалу»

18 09 23 kupadonto ujlak beregujfalu 1 2 63

У селі Яноші Берегівського району в неділю було подвійне свято.

До міжнародного фестивалю дружби народів «Берег-Фест» додалися ще й футбольні заходи. Так, до обіду відбувся турнір за участю хлопців 2007 року народження і молодші. Брали участь 5 команд – із Батьова, Слободи, Яношів, Гаті та Великих Берегів. Третє місце посіли гравці Гаті, друге – Слободи, а переможцем став колектив із Великих Берегів.

Відтак настала кульмінація – фінал Кубка Берегівського району. Зустрічалися місцевий ФК «Берегуйфалу» та команда ФК «Вилок» із Виноградівщини. Суперники виявилися не тільки з різних районів, а й із різних полюсів районного чемпіонату. Як зазначив Олександр Чегіль, голова Федерації футболу Берегівського району, ФК «Берегуйфалу» – аутсайдер чемпіонату, тоді як «Вилок» змагається за нагороди, посідає третє місце, відстаючи від лідера на одне очко.

Загалом Кубок тривав у три етапи, аж поки в Яношах не зійшлися основні претенденти. Із помислами про перемогу команди й розпочали матч, обмінявшись атаками. Утім, до перерви більше м’ячем володіла команда з Берегівщини. Вона ж переважала й за створеними моментами. Закономірно: ще в першій половині першого тайму повела 2:0. Спочатку, на 10 хв., помилкою воротаря суперника при вибиванні м’яча скористався Чобо Копор – 1:0. А на 17-й результат подвоїв Адам Пушкаш. Зусиллями Шандора Балога, скориставшись атакою на правому фланзі, гравці з Виноградівського району скоротили відставання в рахунку – 1:2. Інтрига знову стала сильнішою.

Після перерви команда з Вилока вирівняла гру й під тиском результату активізувала свої дії. Однак ФК «Берегуйфалу» атакував не менше, хоч на 75 хв. Бейло Пушкаш отримав друге попередження. Під завісу зустрічі у колективу з Виноградівщини дещо здали нерви. І це йому пощастило, що з двох червоних карток за грубу гру Шандора Балога й воротаря Ференца Балажа арбітр показав лише одну – першому. З усім тим, 2:1 за аутсайдером чемпіонату району. Він здобув у Яношах історичну перемогу й став володарем почесного трофея.

Після гри Степан Ковач, селищний голова Вилока, привітав суперників із перемогою, подякував Федерації футболу Берегівського району, що прийняли команду до своїх змагань і відзначив рідний колектив, який усе ж дійшов до фіналу. А тренер-гравець ФК «Берегуйфалу» Адам Пушкаш сказав, що його команда невдало виступає в чемпіонаті, тому хотіла зарекомендувати себе в Кубку й за рахунок бажання та самовіддачі перемогла.

Одразу після матчу відбулося нагородження за участю Ішвана Петрушки, голови райдержадміністрації, Йосифа Шіна, голови райради, та Олександра Чегіля, голови районної федерації футболу. Команди отримали медалі, переможець – кубок. Було відзначено й кращих гравців матчу – Адама Пушкаша та Дмитра Микулку.

Чимало вболівальників прийшли підтримати учасників поєдинку й радо вітали основного тріумфатора…

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Що очікують представники команд – учасниць чемпіонату від фіналу Кубка району?

Що очікують представники команд – учасниць чемпіонату від фіналу Кубка району?

expert

В неділю фінал Кубка району з футболу «Берег – Фест». Як вже повідомляв наш сайт, в фіналі зустрінуться дебютанти чемпіонату ФК «Вилок та ФК «Берегуйфолу». Ми поцікавились у футбольних експертів району, що вони очікують від гри і кому віддають перевагу.
Жолт Леврінц – голова Федерації футболу міста Берегово
- Насамперед скажу, що вболіватиму за Берегуйфолу. Тому є багато причин. По перше, відверто скажу – Берегуйфолу футбольне село. Там грають мої друзі колишні футболісти з «Берегвідейка» - Іштван Гейці та Адам Пушкаш. Крім того, багато молодих футболістів свого часу пройшли юнацький склад ФК «Берегвідейк». На сьогоднішній день, багато юнаків виступають в складі нашої дитячо – юнацької футбольної школи. Маємо також і дівчат з цього села. І нарешті, хочеться щоб Кубок «Берег – Фест» залишився в районі. Однозначно гра буде важкою для обох команд, і долю матчу вирішить один гол на користь Берегуйфолу.
Ференц Буда – президент ФК «Запсонь»
- Вболіватиму за Берегуйфолу. Тому що бажаю, щоб Кубок району залишився на Берегівщині. Інша причина полягає в тому, що в Берегуйфолу багато молоді, в яких горять очі і велике бажання грати. Але треба дивитися правді в очі. На сьогоднішній день Вилок на голову вище і думаю вони переможуть. Зрозуміло, що для них легкої прогулянки не буде. Гра буде складною і проходитиме в напруженій боротьбі. Берегуйфолу віддасть всі сили. Але Вилок сильніший.
Ігор Чернік – головний тренер ФК «Батьово»
- Якщо у команди з Вилока не буде кадрових проблем, всі футболісти будуть готові до гри, то вони без проблем переможуть. Ці дві команди з різних вікових категорій. Доводилося грати як з одними так і з іншими і не бачу причин щоб Вилок не зміг перемогти. Але м’яч круглий і все може статися.

Чобо Чотлош – головний тренер ФК «Кідьош»
- Фінал є фінал. Такі ігри завжди носять особливий характер. І на цей раз не варто дивитися в турнірне становище команд. Так, Вилок знаходиться у верхній частині турнірної таблиці, а Берегуйфолу аутсайдер. Про це необхідно забути. Берегуйфолу сильна і самодостатня команда. В її складі грає багато хороших футболістів. На мою думку, якщо на поле за Берегуйфолу вийдуть Бейло Боднар, Іштван Гейці, Адам Пушкаш, Марк Лендєл, Саболч Ач то Берегуйфолу має шанси 51 на 49 відсотків перевагу. Що стосується гри то вона буде рівна, напружена і цікава. Але ставлю на Береуйфолу.
Антал Янкі – тренер ФК «Перехрестя
- Сказати хто переможе не беруся. Зустрічаються два сильних суперника. Команди гідні одна одної. Як на мене, то в цій грі фаворита немає. Як в одній, так і в іншій команді грають хороші футболісти. Буде цікаво спостерігати за грою і вона буде видовищною. А вболіватиму за Вилок.

На що розраховують фіналісти

На що розраховують фіналісти

final 1


Напередодні фінальної гри Кубка Берегівського району з футболу «Берег – Фест», тренери команд – фіналістів поділилися своїми очікуваннями від фінальної гри.
Жолт Кордош – головний тренер ФК «Вилок»
- Від фіналу очікую тільки перемоги. Як на мене то ми є фаворитами цієї гри. Але бути фаворитом, не означає перемогти. Неодноразово ставали свідками коли фаворит поступався аутсайдеру. Це фінал, і у такій грі може бути все. Суперник у нас не простий. Команда з Берегуйфолу молода і амбіційна. Є ряд досвідчених футболістів, перспективна молодь. Усвідомлюю, що легко не буде. Але досвід моїх підопічних повинен принести позитивний результат і сподіваюсь в неділю в Яношах святкуватимемо перемогу.
Бейло Пушкаш – тренер ФК «Берегуйфолу»
- Перш за все скажу, що суперника у фіналі маємо не простого. В чемпіонаті два рази їм поступилися. Колектив добре укомплектований у всіх лініях, демонструє швидку , комбінаційну та технічну гру. Але, це фінал. Ми в ньому граємо, то й повинні грати тільки на перемогу. Прикладемо максимум зусиль для отримання позитивного результату. Дуже великі сподівання на гру досвідчених Іштвана Гейці, Адама Пушкаша, Бейло Боднара, які повинні повести вперед молодих футболістів нашої команди.

В ФІНАЛІ КУБКА РАЙОНУ ЗУСТРІНУЬСЯ НОВАЧКИ

В ФІНАЛІ КУБКА РАЙОНУ ЗУСТРІНУЬСЯ НОВАЧКИ

В неділю, на стадіоні Дьордя Борно в селі Яноші, в рамках проведення Міжнародного фестивалю «Bereg Fest», відбудеться фінальна гра Кубка Берегівського району з футболу. Поєдинок обіцяє бути цікавим і непередбачуваним. Адже зустрічаються колективи, які є новачками чемпіонату району ФК «Вилок» та ФК «Берегуйфолу».
Чим ще незвичним буде фінал? Тим, що грають команди, одна з яких бореться за золото чемпіонату, та аутсайдер чемпіонату. Але цей фактор навряд чи позначатиметься на грі команд. Адже, цьогорічний чемпіонат відрізняється від попередніх відсутністю різниці в майстерності між командами. Будь яка команда може перемогти в тій чи іншій грі. А фінал завжди носить непередбачуваний результат.
Вболівальники матимуть змогу спостерігати за грою добре відомих їм футболістів, як в одній так і в іншій команді. Не дивлячись, що Вилок представляє в чемпіонаті Виноградівський район, в його складі грає багато представників з Берегівського району. Зокрема, в воротах стоїть Крістіан Зан з Дийди, в лінії оборони грають брати Бейло та Імре Салаї з Бадалова, та їх односельчанин Іштван Паловці, Ерік Блонар з Четфолво. Лідером команди є Дмитро Микулка, відомий вболівальникам по виступам за «Артос» з Гаті. Безперечно вболівальники матимуть змогу спостерігати за грою лідера атак Вилока, кращого бомбардира команди Крістіана Полоташа. А тренером команди, є добре відомий берегівському вболівальнику гравець по виступам за Берегово, Бадалово та інших колективів району Жолт Кордош.
Хоча Берегуйфолу і знаходиться на дні турнірної таблиці чемпіонату, в колективі теж багато яскравих футболістів. Зокрема Іштван Гейці з зіркового складу «Берегвідейка». Адам Пушкаш, який є граючим тренером останні роки входив в когорту кращих футболістів району. Кращий воротар минулого сезону Бейло Боднар та добре відомі футболісти з великоберезького «Талісмана» Матяш Гей, Гергель Горват, Роберт Калі, Дюла Пушкаш, Саболч Ач та інші. В колективі багато молоді, які пройшли хорошу школу угорських академій футболу.
Є сподівання, що фінал буде цікавий та видовищний. Адже фінальні ігри, завжди носять інтригу і непередбачуваність результату. Обидва колективи, віддадуть всі сили, щоб завоювати почесний трофей і наприкінці сезону , зіграти у грі за Суперкубок району з командою, яка виборе звання чемпіона району.

Кубок Берегівського району з футболу «Берег – Фест» ФІНАЛ

kuadonto1

Адміністратор:

Жолт Левринц

тел: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

991086
CьогодніCьогодні4
ВчораВчора385
ТижденьТиждень1691
МісяцьМісяць8036
ВсіВсі991086
Statistik created: 2019-01-17T21:04:39+00:00

 

Felh�k�p