ДЮФК Берегвідейк

beregvidek-ise.net

Футбольна Берегівщина: стартує «Кубок Федерації»

kubok beregfest
На проведеному виконкомі Берегівської районної федерації футболу окрім питань, які стосувалися чемпіонату району, розглядалося питання проведення «Кубка Федерації».
Цей турнір у Берегівському районі став традиційним і бере свій початок із 2013 року. Як правило, він проводився після завершення регулярного чемпіонату. Враховуючи малу кількість команд у цьому сезоні вирішено провести традиційний турнір у перерві чемпіонату.
Планувалося, що в турнірі візьмуть участь усі шість команд-учасниць.І зіграють його за коловою системою, але представники ФК «Берегуйфолу» та ФК «Запсонь» заявили, що з економічних причин не зможуть взяти участь в цьогорічному турнірі. Під час обговорення питання було вирішено провести турнір за кубковою системою.
Таким чином, участь в турнірі візьмуть чотири команди: ФК «Кідьош», ФК «Вилок», ФК «Батьово» та ФК «Перехрестя». Змагання будуть проведені у два етапи. На першому етапі, 1 липня на стадіоні села Кідьош, в 1/2 фіналу зустрінутьсяФК «Кідьош» – ФК «Перехрестя» та ФК «Вилок» – ФК «Батьово». А 8 липня на стадіоні селища Вилок відбудеться гра за третє місце та фінал.
Федерація футболу Берегівського району

АНОНС бліц – турніру серед юнацьких команд

АНОНС
бліц – турніру серед юнацьких команд

ball

В неділю 24 червня, на стадіоні селища Батьово, відбудеться традиційний бліц – турнір з футболу серед юнацьких команд Берегівського району присвячений Дню Молоді та Дню Конституції України.

Початок змагань о 13.00.
Час Київський.

Анонс ігор 7 – го туру чемпіонату Берегівського району з футболу

Анонс ігор
7 – го туру чемпіонату Берегівського району з футболу

15 11 07 begany bereg 2 1 017
Як показали результати ігор попередніх турів передбачити результат будь якої гри важко. В цьогорічному чемпіонаті, команди за своїм рівнем майстерності практично одинакові. Тому, все що відбувається на футбольних полях викликає інтерес у вболівальників. Так і напередодні ігор 7 – го туру стоїть питання: - Як завершаться ігри і хто очолить турнірне становище команд?
ФК «Берегуйфолу» - ФК «Вилок»
Місцева команда, після перемоги в минулому турі над лідером чемпіонату ФК «Батьово», налаштована рішуче. Але і суперник у них не простий. Адже «Вилок», перед кожною грою ставить одне завдання – перемогти. За підбором гравців віддати перевагу кому небудь важко. У Вилока одна перевага – стабільність результатів. У Берегуйфолу – фактор домашнього поля.
ФК «Запсонь» - ФК «Перехрестя»
Однозначно Запсонь фаворит гри. І турнірне становище і домашнє поле говорять про це. Але не варто забувати, що Перехрестя отримало дві перемоги поспіль в останніх двох турах. А остання перемога над Кідьошом з рахунком 5:2 довела, що команда набирає обертів і бути статистами не збираються. Будемо очікувати гри і її результату.
ФК «Кідьош» - ФК «Батьово»
Ці колективи претендують на золото чемпіонату. В останньому турі, як Кідьош так і Батьово зазнали поразок. То ж в цій грі намагатимуться перемагати. Команди пропагують різний стиль і грають в різні тактичні схеми. Кідьош в минулому турі втратив Ласло Селеша, який пропускатиме гру за червону картку. Багато залежатиме від тренерів і обраної ними тактики на гру.

Огляд ігор 6 туру чемпіонату Берегівського району з футболу

15 03 22 111

Як показали звітні матчі, цього сезону прохідних ігор немає й попереду очікує цікава боротьба за призові місця. Адже в 6 турі трійка лідерів зазнала поразок.

ФК «Берегуйфолу» – ФК «Батьово» – 3:2
Лідер цьогорічного чемпіонату ФК «Батьово» гостював в аутсайдера чемпіонату «Берегуйфолу». До звітного туру господарі хоч і показували хороший футбол, але не мали жодного очка. У цій грі їм удалося отримати першу перемогу й заробити перші залікові бали. Притому перша половина гри була повністю за господарями, що дало можливість двічі відзначитися у воротах гостей. На 24 та 35 хв. відзначився Соболч Ач. У другому таймі «Батьово» на 68 хвилині скоротило рахунок. Автором голу став Олег Банга. Але вже за дві хв. Гергель Горват провів третій гол за свою команду. Усе, на що спромігся лідер чемпіонату, це забити другий м’яч зусиллями Романа Папариги. У результаті 3:2 на користь ФК «Берегуйфолу».

ФК «Перехрестя» – ФК «Кідьош» – 5:2 (юнаки – 1:0)
Кідьош, який у першому колі легко переміг удома «Перехрестя» 6:1, їхав у гості за перемогою. Чи недооцінка суперника, чи інші причини, але команда отримала розгромну поразку. Уже на 1 хвилині Василь Маргітич розписався у власних воротах, і господарі повели 1:0. Ще в першому таймі завдяки влучності Габора Матея на 15 та 30 хвилинах «Перехрестя» довело рахунок до 3:0. А на 47 хвилині за грубу гру проти суперника отримав червону картку Ласло Селеш. І господарі швидко скористалися вилученням, записавши до свого активу четвертий гол (відзначився Едуард Тігор). Такий результат повністю влаштовував господарів, і вони заспокоїлись, що дало змогу гостям провести два голи. На 75 хвилині відзначився Василь Маргітич, а на 78 – Бейло Дерцені. Але останню переможну крапку в грі поставив футболіст ФК «Перехрестя» Йонаш Гергев на 81 хвилині.
У юнаків перемогли господарі 1:0 і впевнено лідирують у змаганнях.

ФК «Вилок» – ФК «Запсонь» – 4:3 (юнаки – 3:2)
Ця гра була центральною у звітному турі. Адже грали між собою суперники, які сповідують швидкий футбол. Матч викликав чимало позитивних емоцій у вболівальників, котрі відвідали стадіон у Вилоку. Сказати, що один з суперників мав перевагу над іншим, важко. Події на полі розгортались швидко, і команди почергово загрожували воротам один одного. Рахунок відкрили господарі, коли Микола Кайла на 13 хвилині точно пробив по воротах. На 25 хвилині швидкий Крістіан Гайдош зрівняв рахунок, а на 33 вивів «Запсонь» уперед. Здавалося, на перерву команди підуть із рахунком на користь гостей. Але вже на доданій хвилині Себастьян Полоташ істановив паритет. У другій половині гри футболісти продовжували діяти на швидкостях, і на 65 хвилині Крістіан Гайдош провів третій м’яч у ворота господарів. Здавалося, «Запсонь» зможе утримати перевагу в один м’яч. Та, збавивши темп, за дві хвилини пропустила два голи у власні ворота. На 74 та 75 хвилинах відзначився той же Себастьян Полоташ. У результаті важка перемога «Вилока» – 4:3.
Гра юнацьких складів завершилася, як і в дорослих, перемогою господарів – 3:2.

Анонс ігор 6 туру чемпіонату Берегівського району з футболу

17 03 26 telikupa dontok 094
П’ятим туром завершилося І коло чемпіонату Берегівського району з футболу. Згідно рішення Виконкому федерації ІІ коло розпочинається без перерви.
У неділю, 10 червня, пройдуть ігри 6 туру чемпіонату району з футболу. Як показали ігри першого кола, прохідних ігор в цьогорічному чемпіонаті не має, тож наступні матчі обіцяють бути цікавими і повинні пройти в безкомпромісній боротьбі на футбольних полях.
ФК «Берегуйфолу» – ФК «Батьово»
У першому колі на стадіоні в Батьові місцева команда святкувала перемогу 5:3, але у гостях лідеру чемпіонату буде не просто. Хоч і зустрічаються з аутсайдером, але на його полі. До того ж Берегуйфолу вирішило питання голкіпера, що звичайно підсилить останній рубіж господарів. Та й Берегуйфолу прагне нарешті взяти перше очко в чемпіонаті.
ФК «Вилок» – ФК «Запсонь»
Зустрічаються колективи однакові за стилем гри, обидві грають у швидкісний футбол. У першому колі вони розписали мирову нічию. Після перемоги в Батьові запсонці будуть прагнути очолити турнірну таблицю. Команді з Вилока, яка ставить високі завдання, відступати нікуди. Їх влаштує тільки перемога. Однозначно, буде цікаво. Зустріч таких команд прикрашає футбол.
ФК «Перехрестя» – ФК «Кідьош»
Зустріч цих колективів у першому колі завершилася розгромною перемогою Кідьоша. Але це був дебют Перехрестя в чемпіонаті Берегівського району. За перше коло команда з Перехрестя змінилась. Це довели останні ігри за їх участю. Що стосується Кідьоша, то знаходячись серед лідерів, вони їдуть тільки за перемогою.

Огляд ігор 5 туру чемпіонату Берегівського району з футболу

18 05 20 kigyos ujlak 4 235Ігри 5 туру чемпіонату Берегівського району з футболу, як і передбачалося, проходили в гострій спортивній боротьбі. Про це свідчать і їх результати.
ФК «Батьово» – ФК «Запсонь» – 1:2 (юнаки 4:0)
У цій грі зустрічалися лідери чемпіонату. До звітного туру ФК «Батьово» мало стовідсотковий результат у чотирьох іграх, набравши 12 очків. Запсонь відставала на чотири очки. Господарі до гри підійшли з кадровими проблемами, що і позначилося на грі. Чотири провідні гравці команди через різні причини не взяли участь і відповідальній грі. У ФК «Запсонь» був відсутній лідер атак команди Роберт Давід.
Гра проходила за переваги футболістів із Запсоні і вже у першому таймі вони вели в рахунку 2:0. На 25 хвилині відзначився Андрій Орос, а перед перервою гол на свій рахунок записав Руслан Соломка.
Господарі у другій половині гри активізувалися, але всі їх спроби наблизитися до воріт гостей руйнувалися на підступах до штрафного майданчика. На 67 хвилині Батьово скоротило відставання, завдяки влучному удару Івана Лефкова і помилці воротаря гостей.
Гра так і завершилася перемогою гостей 2:1. На жаль, по завершенню гри незадоволені керівники ФК «Батьово», маючи претензії до головного арбітра, спробували застосувати до нього фізичну силу, що арбітр і зафіксував у рапорті.
Наразі цей інцидент вивчається і федерацією футболу будуть вжиті відповідні заходи згідно регламенту змагань.
У грі юнаків футболісти Батьова легко і без проблем перемогли гостей 4:0.
ФК «Кідьош» – ФК «Берегуйфолу» – 3:1
Не зважаючи на турнірне становище цих команд, гра вийшла цікавою і напруженою. У першій половині грі футболісти Берегуйфолу показали хорошу комбінаційну гру і мали кілька нагод відкрити рахунок. Свої моменти не реалізували Адам Пушкаш, Гергель Горват та Едгар Маруцан. Відмінна гра на останньому рубежі кіпера Кідьоша Золтана Кардоша врятувала господарів від пропущеного голу.
У другій половині гри ігровою і територіальною перевагою заволоділи господарі, що дало змогу отримати перемогу. На 52 хвилині Янош Феєш замкнув головою передачу з лівого флангу. А далі в повний голос заявив про себе Микола Нодь: на 63 хвилині зі штрафного, метрів з тридцяти, забив красень гол, влучивши у верхній кут воріт; на 72 хвилині після сольного проходу метрів з шістнадцяти сильно пробив у нижній кут воріт. Усе, на що спромоглися гості, це забити гол престижу на 85 хвилині. Відзначився п’ятнадцятирічний Шандор Сабов.
ФК «Вилок» – ФК «Перехрестя» – 3:2 (юнаки 0:4)
Виноградівське дербі у чемпіонаті Берегівського району виправдало очікування вболівальників. Не заважаючи на те, що ФК «Вилок» був фаворитом цієї пари, перемога їм далася вкрай важко. ФК «Перехрестя» з кожною грою додає в майстерності і бачимо результат. Саме футболісти Перехрестя на 11 хвилині відкрили рахунок. Але за дев’ять хвилин Дмитро Микулка зрівняв рахунок, а через хвилину Себастьян Полоташ вивів Вилок уперед. Здавалося, перший тайм так і завершиться, але на доданій арбітром хвилині Іван Чізмар встановив паритет. У другому таймі боротьба на футбольному полі продовжилась, але забитий на 54 хвилині гол Шандором Балог, був єдиним, що і принесло перемогу господарям – 3:2.
У грі юнацьких складів впевнено перемогли футболісти Перехрестя (4:0), що дало їм відірватись від переслідувачів і впевнено очолювати турнірну таблицю.

Анонс ігор 5 туру чемпіонату Берегівського району з футболу

18 05 20 kigyos ujlak 4 231

У неділю, 3 червня, пройдуть ігри 5 туру чемпіонату району з футболу. Щоправда, матч ФК «Вилок» – ФК «Перехрестя» перенесений на середу, 6 червня.
ФК «Батьово» – ФК «Запсонь»
Центральна гра туру, результат якої передбачити важко. Батьово – лідер, Запсонь – на другому місці. Однозначно, кожна з команд буде прагнути перемогти. Батьово захоче закріпити лідерство, а Запсонь – наздогнати суперника. Команди грають у різному стилі. Господарі продовжують обрану тренером тактику гри в короткий пас і командні дії, що, як показує результат, приносить їм успіх. А гості проповідують швидку гру, направлену на атаку воріт суперника через швидких гравців атакуючої лінії. Буде цікаво.
ФК «Кідьош» – ФК «Берегуйфолу»
Кідьош знаходиться у групі лідерів чемпіонату, Берегуйфолу – аутсайдер без єдиного очка. Здавалося б, господарі легко отримають перемогу. Але футболісти гостей налаштовані брати очки. Їм вдалося частково вирішити кадрові проблеми. На останньому рубежі, за попередніми даними, в воротах дебютує кращий воротар минулого сезону Бейло Боднар. Саме ця позиція у попередніх іграх була найвразливішою, що і стало причиною пропуску великої кількості голів. Але Кідьош ставить високі завдання і гратиме тільки на перемогу.
ФК «Вилок» – ФК «Перехрестя»
У неділю Вилок святкуватиме День селища, тож, за згодою обох команд, гра відбудеться 6 червня. ФК «Вилок», якому у грі 4 туру за порушення регламенту зарахована технічна поразка, намагатиметься отримати перемогу. Колектив хороший, демонструє висококваліфіковану гру. Втрачати очки в домашніх стінах бажання не має. ФК «Перехрестя» в минулому турі отримало першу перемогу з великим рахунком. Це, однозначно, позитивно вплинуло на гру команди, тож у грі з географічним сусідом вони намагатимуться взяти хоча б очко.

Чемпіонат Берегівського району V. тур. (03.06.18)

юнаки: 15:30 доросли: 17:00

ФК "Батьово" - ФК "Запсонь" 1-2 (юн. 4-0)
ФК "Кідьош" - ФК "Берегуйфолу" 3-1

06 червня
ФК «Вилок» - ФК «Перехрестя» 3-2 (юн. 0-4)

18 jaras 6

Кубок Берегове 955 з міні-футболу

18 05 27 varoskupa 2018 181

У третій день св’яткування 955 річниці заснування міста відбувся бліц-турнір з міні-футболу. За кубок прийшли позмагатися 6 команд. Згідно жеребу команди були розподілені по 2-м зонам:
Зона А ___________________Зона В
1. ФК «Соколята» __________1. ФК. «В.Бакта»
2. ФК «Берегвідейк» ________2. ФК. «Гела»
3. ФК «Берегово» __________3. ФК «В.Бийгань»
Змагання пройшли на високому рівні без особливих порушень. Інтрига закручувалася у тому, що більшість матчів завершилися з мінімальним рахунком. Серед знайомих досвідчених колективів, новачок ФК «Соколята», хоч і не вийшов з зони, але добряче полоскотав нерви суперникам, які прямували до фіналу. Віддамо їм шану, та разом з ними приємно було б бачити ще кілька таких амбіційних колективів у майбутньому чемпіонаті.
Результати ігор у підгрупах:
«Соколята» - «Берегвідейк» 0:1___ «В. Бакта» – «Гела» 0:1
«Соколята» - «Берегово» 0:2 _____«В. Бакта» - «В. Бийгань» 0:3
«Берегвідейк» - «Берегово» 1:0 ___«Гела» - «В. Бийгань» 0:3
По завершенню ігор у зонах розпочалися баталії за лідерство в турнірі.
Так, у матчі за 3 місце «Берегово» впевнено переміг геологів з рахунком 4:0, а у поєдинку, що визначав переможця турніру результат нічийний 1:1. Прийшлося розбиратися по-пенальті. «Берегвідейк» спромігся забити 1 гол, а бийганьці вколотили 3 і виграли Кубок.
У церемонії нагородження приймали участь Жолт Леврінц – голова Федерації футболу м. Берегово, його заступник – Іван Войтович та головний спеціаліст відділу у справах жінок, сім’ї, молоді та спорту міської ради Василь Фекете, які вручили переможцям змагань медалі, грамоти та Кубок ФК «В.Бейгань». Учасники також отримали бонуси від організаторів турніру – по бочці пива для команди з метою проведення відпочинку після ігор і жвавого обговорення ситуації у турнірі, майстерності, володіння м’ячем, забитих голів, тощо.
Найближчим часом Федерація футболу м. Берегово за підтримки міської ради планує розпочати міський чемпіонат. Планується проведення ігор на майданчику розміром 60 на 40 і з складом команд 7 +1. Вже шість команд висловили наміри приймати участь, однак Федерація очікує більше пропозицій від учасників.

Федерація Футболу Місто Берегове

огляд 4 туру чемпіонату району

Oгляд 4 туру чемпіонату району

18 05 20 kigyos ujlak 4 232
Ігри 4 туру Чемпіонату Берегівського району з футболу, як і передбачалося, пройшли цікаво, напружено в гострій боротьбі за отримання позитивного результату.
ФК «Перехрестя» – ФК «Берегуйфолу» – 4:1
Гра аутсайдерів чемпіонату вийшла видовищною й цікавою. До звітного туру ці команди не мали жодного очка. Якщо відверто, попередні ігри демонстрували, що «Берегуйфолу» є фаворитом. Команда забивала в середньому по три голи, та багато пропускала. Цей показний був значно кращий, ніж у «Перехрестя». Але гра пройшла за переваги домашньої команди. «Перехрестя» вже в першій половині гри відзначилося двічі: на 13 хвилині Іван Чізмар відкрив рахунок, на 30 – Норберт Філеп його подвоїв. По перерві на 63 хвилині той же Чізмар забив третій гол, а на 68 Карло Розман провів четвертий гол у ворота гостей. Бейло Пушкаш із «Берегуйфолу» на 75 хвилині зумів скоротити рахунок. У результаті впевнена перемога Перхрестя 4:1.
ФК «Вилок» – ФК «Батьово» – 0:0 (2:3)
Гра виправдала всі сподівання вболівальників, яких на стадіоні було кілька сотень. Як одні, так і інші ставлять у чемпіонаті максимальні завдання. Як і передбачалося, «Вилок» намагався використати індивідуальну майстерність швидкісних футболістів, а «Батьово» продовжує демонструвати командну гру в короткий пас. Першу половину гри «Батьово» мало перевагу, а в другій краще виглядали футболісти «Вилока». Нагоди відзначитися в воротах суперника мали і господарі, і гості, але гра завершилася бойовою закономірною нічиєю.
У грі юнацьких команд перемогли гості, футболісти «Батьова», які по ходу гри вигравали 3:0, але господарі зуміли скоротити рахунок до мінімуму.
ФК «Кідьош» – ФК «Запсонь» – 2:2 (6:0)
У Кідьоші недільній день був присвячений футболу, адже напередодні календарної гри чемпіонату району пройшла міжнародна товариська зустріч між ветеранами Кідьоша і гостями з Бразилії. Багаточисельна кількість вболівальників після гри ветеранів не залишила стадіон і не прогадала, адже протистояння «Кідьош» – «Запсонь» вийшло запеклим і напруженим. Поступатись ніхто не хотів, і боротьба на полі тривала до фінального свистка. Запсонець Іван Веждел на 14 хвилині відкрив рахунок. Гості раділи недовго: вже за три хвилини Бейло Дерцені зрівняв. По перерві гості знову були попереду. На 58 хвилині відзначився Роберт Давід. Такий рахунок господарів не влаштовував, і вони пішли великими силами вперед, що і принесло успіх на 71 хвилині. Відзначився Ріхард Могачек. Останні хвилини «Кідьош» провів у атаках. Гості контратакували, але гра завершилася закономірною нічиєю.
У грі юнацьких команд «Кідьош» із розгромним рахунком переміг гостей 6:0.

Футбольне шоу в Кідьоші за участі бразильців

ccbdd01 dscf8024

У неділю, 27 травня, на сільському стадіоні Кідьоша вперше в історії Берегівського району пройшла міжнародна товариська гра за участі бразильських футболістів.
Грали футболісти Кідьоша і ветерани Бразилії. Об’єднана команда ветеранів футболу Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро в рамках турне по Європі зіграла дев’ять товариських ігор, а останню провели в селі Кідьош Берегівського району. Основу команди складають колишні футболісти, які виступали в професійних клубах Бразилії, Бельгії, Голландії, Португалії, Іспанії та Туреччини.
Ця неординарна подія викликала велику зацікавленість у вболівальників, які прийшли на сільський стадіон. Гра розпочалася з правом першого удару п’ятирічного Арона, сина президента ФК «Кідьош» Бейло Дерцені. А далі розпочався матч. Майстерність бразильців викликала захоплення численної аудиторії вболівальників. Гру коментував відомий берегівський коментатор Володимир Балацький (Піткін), який перетворив гру у справжнє шоу. Поєдинок завершився нічиєю – 1:1. А далі на поле привітатись із знаменитими бразильськими футболістами вийшли вболівальники. Бразильці люб’язно погоджувалися на фото з усіма бажаючими.
А потім гості влаштували справжнє музичне шоу, яке перейшло в танці з місцевими дітьми. Особливо в танцях відзначився Маріо Жардел – володар Золотої бутси, колишній гравець «Порто», «Спортінга», «Галатасарая».
Футбол за участі бразильських футболістів видався на славу. Ті, хто прийшов на стадіон, отримали хороший настрій і задоволення. І за це всі були вдячні керівникам футболу Кідьоша, адже саме їм, уперше в історії Берегівського футболу, мешканці району змогли наживо побачити футбол в виконанні відомих майстрів шкіряного м’яча.
А що таке село Кідьош? Це маленьке село в п’яти кілометрах від Берегова. Історія футболу села розпочалася в 2011 році, коли місцевий футбольний колектив уперше взяв участь у першості району. У селі не було навіть футбольного поля стандартних розмірів. Зараз воно є. Є роздягальня, гаряча і холодна вода. У приміщення роздягальні приємно увійти, адже відразу відчувається футбольна атмосфера. Як і нині, так і тоді у руля команди стояли Бейло Дерцені, Чобо Чотловш, Отілло Товт, які змогли об’єднати мешканців села із метою створення команди. Говорити про участь команди в першостях і чемпіонатах району не варто. Головне інше. Нині, коли футбол в районі поступово зникає, команда цього маленького села, яке налічує кілька сотень мешканців продовжує свої виступи в чемпіонаті. Нема команд в селах, які мають піввікову історію. Нема команди навіть в районному центрі – Берегові. Звичайно, на перший погляд цьому є пояснення та причини. Місто та найбільші села району не змогли утримати команду, а маленький Кідьош зміг. І навіть зіграти із професійними футболістами Бразилії. Підсумовуючи, можна згадати вислів: «У бажання тисяча можливостей, в небажання – тисяча причин».