Beregfutball.net

ДЮФК Берегвідейк

beregvidek-ise.net

 

Дівчата з «Берегвідейка» вперше взяли участь в змаганнях

Дівчата з «Берегвідейка»

вперше взяли участь в змаганнях

ФОТОРЕПОРТАЖ на офіційній сторінці Facebook !!!

18 01 13 karacsiny kupa lany 34

13 січня в ужгородському спорткомплексі «Юність» пройшли змагання з міні – футболу серед дівчат 2003 – 04 років народження присвячені новорічно – різдвяним святам. Участь в змаганнях взяли 10 команд з різних куточків Закарпаття.
Вперше в цих змаганнях взяли участь дівчата, представники Берегівського району ДЮФК «Берегвідейк», яких тренує Василь Панулін. Десять команд – учасниць турніру були розподілені на дві зони пор п’ять команд В першій грі, нашими суперниками були футболістки з обласного центру, які мають досвід виступів на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Досвід ужгородок та хвилювання берегівчанок при старті далося взнаки і наші дівчата посупилися з рахунком 0:2. В наступній грі з представниками Тячеві, наші дівчата виглядали набагато впевненішими, показували хорошу гру, нічим не поступаючись суперникам. Але на останній хвилині пропустили гол і програли 0:1. В третій грі, завдяки двом голам Катерини Якимчук, наші дівчата впевнено перемогли 2:0 минулорічного переможця цих змагань ДЮСШ «Колос» Виноградів. В останній грі, яка була вирішальною для виходу в півфінал нам протистояли суперниці з Мукачівського району. Перемога гарантувала нам місце в півфіналі. На протязі всієї гри наші дівчата переважали, але впевнена гра кіпера суперників, не дала змоги забити хоча б один гол. В результаті нульова нічия і третє місце в зоні.
По завершенню турніру, головний тренер дівчат Василь Панулін високо оцінив виступ дівчат на змаганнях: - «Я задоволений результатом і грою дівчат. В перших двох іграх на результат вплинуло відсутність досвіду. Надалі дівчата, показали дуже хорошу гру. За короткий термін занять, нам вдалося багато чого вивчити і опанувати. Ці змагання підтвердили, що ми на правильному шляху і вже в наступних змаганнях, результат буде кращий».
По завершенню турніру були нагороджені кращі команди та гравці за номінаціями. Приємно відзначата, що кращим атакуючим гравцем визнано берегівчанку Панну Зан - Фабіян.

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges!
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Адміністратор:

Жолт Левринц

тел: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

1027245
CьогодніCьогодні451
ВчораВчора556
ТижденьТиждень4045
МісяцьМісяць13536
ВсіВсі1027245
Statistik created: 2019-03-24T02:16:03+00:00

 

Felh�k�p