Beregfutball.net

ДЮФК Берегвідейк

beregvidek-ise.net

 

ФК «Запсонь»

З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _____________ФК «Запсонь» (дорослі)_____________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 2014 р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Туровці Меньгерт Меньгертович

01.07.1981

Запсонь

 

2

Барта Іштван Карлович

24.02.1990

Запсонь

 

3

Сюлек Андрій Андрійович

19.01.1982

Запсонь

 

4

Бочкої Балаж Ференцович

03.04.1989

Запсонь

 

5

Бочкої Ференц Ференцович

01.04.1987

Запсонь

 

6

Туровці Роланд Жігмондович

17.11.1990

Запсонь

 

7

Орос Юрій Юрійович

22.04.1981

Косонь

 

8

Деметер Томаш Томашович

16.12.1989

Запсонь

 

9

Солонтай Дюло Дюлович

23.04.1985

Баркасово

 

10

Кохан Олександр Васильович

25.07.1987

Баркасово

 

11

Бакша Норберт Васильович

06.04.1992

Рафайново

 

12

Гегедюш Василь Ернестович

21.02.1981

Рафайново

 

13

Сюч Йосип Йосипович

09.07.1995

Рафайново

 

14

Орос Андрій Андрійович

22.02.1973

Запсонь

 

15

Гегедюш Шандор Стефанович

05.07.1990

Косонь

 

16

Товт Саболч Вілмошович

08.06.1995

Рафайново

 

17

Кедебец Норберт Дюлович

15.07.1994

Шом

 

18

Давід Гергель Гейзович

27.06.1990

Запсонь

 

19

Нодь Шандор Шандорович

12.01.1990

Запсонь

 

20

Гого Мікловш Мікловшович

17.07.1989

Батьово

 

21

Гержені Тібор Тіборович

26.11.1995

Запсонь

 

22

Фекете Карло Олександрович

25.12.1977

Запсонь

 

23

Товт Юлій Дюлович

09.02.1968

Батьово

 

   З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _____________ФК «Запсонь» (юнаки)_____________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 2014 р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Товт Золтан Золтанович

17.05.1996

Запсонь

 

2

Сабов Ласло Ласлович

11.12.1997

Запсонь

 

3

Орос Андрій Андрійович

07.05.1998

Запсонь

 

4

Товт Дюло Дюлович

13.06.1997

Запсонь

 

5

Мартин Ласло Ласлович

06.05.1999

Запсонь

 

6

Сабов Марк Ласлович

23.10.1999

Запсонь

 

7

Варга Петро Жолтович

28.09.2000

Запсонь

 

8

Сотмарі Матяш Карлович

16.07.1996

Запсонь

 

9

Папп Мішель Бейлович

28.01.1998

Запсонь

 

10

Товт Імре Імрейович

26.04.1998

Запсонь

 

11

Папп Ріхард Імрейович

26.06.2000

Запсонь

 

12

Орос Шандор Андрійович

29.08.2000

Запсонь

 

13

Сабов Шандор Шандорович

30.07.1996

Запсонь

 

14

Мочан Патрік Володимирович

17.06. 2000

Запсонь

 

15

Мочан Шандор Володимирович

22.08.1997

Запсонь

 

16

Імрей Ласло Ласлович

11.09.1997

Запсонь

 

17

Мочан Ервін Петрович

18.10.1999

Запсонь

 

ФК «М. Бийгань»

З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _____ФК «М. Бийгань» (Дорослі)___________________ – учасниці _______________________ Берегівського району з футболу 20__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Шютев Степан Золтанович

29.05.1990

В. Бийгань

 

2

Югас Йосип Йосипович

29.08.1978

В. Бийгань

 

3

Гайдош Йосиф Бертолон-Елемирович

25.05.1978

В. Бийгань

 

4

Товт Крістіан Степанович

15.05.1983

В. Бийгань

 

5

Томпа Павло Павлович

15.05.1983

В. Бийгань

 

6

Зан Імре Йосипович

12.08.1975

Дийда

 

7

Кіш Лойош Людвікович

01.06.1995

Дийда

 

8

Рішко Чобо Васильович

17.03.1988

Берегово

 

9

Геренгу Шандор Йожефович

25.10.1995

М. Бийгань

 

10

Ражов Золтан Золтанович

19.11.1997

М. Бийгань

 

11

Домокош Саболч Тіборович

29.10.1989

М. Бийгань

 

12

Сабов Шандор Адальбертович

06.08.1987

М. Бийгань

 

13

Сочка Микола Олександрович

09.12.1986

М. Бийгань

 

14

Нітраі Йосип Йосипович

20.08.1989

М. Бийгань

 

15

Баратей Арпад Арпадович

17.03.1988

Берегово

 

16

Герич Шандор Шандорович

05.09.1987

В. Бийгань

 

17

Баркасі Іштван Бертолонович

20.09.1986

Гут

 

18

Довка Лорант Тіборович

02.12.1992

Гут

 

19

Догунчак Василь Васильович

16.12.1993

М. Бийгань

 

20

Нанаші Норберт Йосипович

09.07.1993

М. Бийгань

 

21

Міндак Оттіло Степанович

25.09.1987

В. Бийгань

 

22

Нанаші Гергев Імрейович

16.06.1992

М. Бийгань

 

23

Орос Оттіло Золтанович

03.08.1993

Гут

 

24

Шемельо Ференц Павлович

09.05.1993

В. Бийгань

 

25

Мерменштейн Едуард Бертолонович

11.03.1975

М. Бийгань

 

   З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _____ФК «М. Бийгань» (Юнаки)___________________ – учасниці _______________________ Берегівського району з футболу 20__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Кукрі Роланд Федорович

16.07.1998

М. Бийгань

 

2

Шкірта Марк Васильович

10.11.1999

М. Бийгань

 

3

Томпа Акош Тіборович

25.02.1997

М. Бийгань

 

4

Єгоров Евгеній Васильович

01.11.1999

М. Бийгань

 

5

Пейтер Алекс Ференцович

27.07.1998

М. Бийгань

 

6

Туровці Марк Іштванович

27.01.1999

М. Бийгань

 

7

Баркасі Іштван Іштванович

21.05.1999

М. Бийгань

 

8

Комарі Ерік Дежович

06.08.1999

М. Бийгань

 

9

Петрусь Алекс Сергійович

10.10.1999

М. Бийгань

 

10

Балог Роланд Золтанович

25.07.2000

М. Бийгань

 

11

Комарі Бертолон Бертолонович

26.07.1998

М. Бийгань

 

12

Довка Аттіло Аттілович

19.09.1998

М. Бийгань

 

13

Яров Іштван Адальбертович

21.12.1997

М. Бийгань

 

14

Куруц Давід Ференцович

30.12.1997

М. Бийгань

 

15

Туровці Роланд Ендрейович

19.09.2000

М. Бийгань

 

16

Меглес Даніел Юрійович

01.08.1998

В. Бийгань

 

17

Фекете Кароль Карлович

11.05.2000

В. Бийгань

 

18

Пастор Андраш Андрійович

06.01.1999

В. Бийгань

 

19

Нодь Адам Шандорович

07.01.1999

В. Бийгань

 

ФК «Косонь»

З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _____ФК «Косонь»__(дорослі)___________________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 2014р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Санисло Федор Федорович

05.05.1977.

с.Косино

 

2

Фадяш Василь Миколайович

18.06.1977.

с.Косино

 

3

Боднар Тібор Тіборович

02.06.1982.

с.Косино

 

4

Берегі Габор Габорович

23.11.1984.

с.Косино

 

5

Сегеди Габор Емеріхович

30.05.1988.

с.Косино

 

6

Крайник Іштван Степанович

02.12.1993.

с.Косино

 

7

Гегедюш Габор Шандорович

20.03.1994.

с.Косино

 

8

Барта Федор Федорович

10.01.1991.

с.Косино

 

9

Орос Стефан Стефанович

15.02.1980.

с.Косино

 

10

Варга Олександр Олександрович

10.02.1980.

с.Косино

 

11

Данч Олександр Олександрович

22.09.1970.

с.Косино

 

12

Деметер Роберт Васильович

13.06.1983.

с.Косино

 

13

Надь Алекс Гейзович

29.03.1994.

с.Шом

 

14

Дяченко Віталій Іванович

21.12.1996.

с.Шом

 

15

Сабо Шандор-Давід Імреович

24.08.1994.

с.Косино

 

16

Надь Адам Оттілович

16.12.1994.

с. Попово

 

17

Боднар Аттіла Бейлович

16.08.1994.

с.Косино

 

18

Потокі Саболч Карлович

01.04.1995

с.Косино

 

19

Барта Роланд Тіборович

24.04.1992.

с.Шом

 

20

Сеннєш Степан Степанович

24.11.1987.

с.Косино

 

21

Вароді Шандор Шандорович

04.01.1991.

с.Косино

 

22

Болдижар Еміл Євгенійович

19.10.1982.

с.Каштаново

 

23

Салка Йосіф Робертович

15.02.1994.

с.Косино

 

24

Боднар Гергель Бейлович

26.07.1993.

с.Косино

 

25

Балог Саболч Берталанович

31.01.1995.

с.Косино

 

26

Фінтор Адам Степанович

04.11.1994.

с.Косино

 

27

Такач Роберт Йосипович

31.03.1995.

с.Косино

 

28

Товт Адам Шандорович

1993.

с.Косино

 

29

Русанов Владімір Владімірович

07.07.1981.

с.Косино

 

З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди ______ФК «Косонь» (юнаки)_____________________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 2014р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Потокі Адам Золтанович

11.06.1997.

с. Косино

 

2

Данч Матей Олександрович

11.09.1996.

с. Косино

 

3

Короді Крістіан Йосипович

14.03.1999.

с. Шом

 

4

Бусов Марк Володимірович

28.07.1998.

с. Косино

 

5

Сеннєш Александр Степанович

11.03.1996.

с. Косино

 

6

Молнар Алекс Шамуелович

26.08.2000.

с. Косино

 

7

Салка Арнолд Аладарович

23.09.1996.

с. Косино

 

8

Буда Карло Карлович

05.02.1998.

с. Косино

 

9

Буда Аттіла Карлович

31.05.2000.

с. Косино

 

10

Лінарт Матей Іванович

23.09.1999.

с. Косино

 

11

Дяченко Іван Іванович

11.09.1998.

с. Шом

 

12

Мейсар Нандор Йосипович

01.10.2000.

с. Косино

 

13

Молнар Золтан Золтанович

09.02.1998.

с. Косино

 

14

Буда Адам Йосипович

09.08.1998.

с. Косино

 

15

Товт Ерік Шандорович

09.09.2001.

с. Косино

 

«АРТОС» Гать

З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди «АРТОС» Гать____(дорослі)______________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 20__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Вейг Гейзо Гейзович

21.01.1983

Гать

 

2

Варга Шандор Олександрович

18.05.1992

Батьово

 

3

Жолдош Мікловш Мікловшович

24.06.1993

Гать

 

4

Качов Жолт Гедеонович

01.12.1979

Гать

 

5

Копос Роланд Оттович

12.05.1992

Гать

 

6

Єрема Ласло Васильович

26.09.1994

Гать

 

7

Молнар Йожеф Йосипович

18.02.1987

Бене

 

8

Шоту Оттіло Золтанович

11.10.1976

Гать

 

9

Бак Давід Васильович

11.11.1991

Гать

 

10

Чегіль Іван Васильович

28.06.1991

Берегово

 

11

Варга Василь Іванович

16.02.1977

Мукачево

 

12

Бундаш Мирослав Омелянович

22.11.1976

Мукачево

 

13

Герц Андрій Андрійович

14.12.1979

Мукачево

 

14

Калій Михайло Іванович

26.04.1984

Мукачево

 

15

Молнар Юлій Юлієвич

10.05.1989

Яноші

 

16

Пал Ласло Васильович

28.10.1991

Вари

 

17

Леврінц Олександр Олександрович

23.06.1989

Гать

 

18

Мізун Михайло Михайлович

24.05.1994

Свобода

 

19

Баркасі Жолт Карлович

10.10.1979

Гут

 

20

Джеженяк Ференц Ференцович

22.03.1986

Бене

 

З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди «АРТОС» Гать____(дорослі)______________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 20__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Кираль Норбер Васильович

1996

Гать

 

2

Молнар Гейзо Гейзович

1996

Гать

 

3

Надь Крістіан Крістіанович

1996

Гать

 

4

Кіраль Йожей Йожешович

1996

Гать

 

5

Качов Ласло Васильович

1996

Гать

 

6

Браун Даніел Адальбертович

1996

Гать

 

7

Єрема Норберт Васильович

1997

Гать

 

8

Сабов Норберт Іштванович

1996

Гать

 

9

Деяк Іштван Іштванович

1997

Гут

 

10

Боднар Йожеф Йожешович

1997

Гать

 

11

Муржа Маркос Золтанович

1997

Гать

 

12

Матяж Давід Олександрович

1997

Гать

 

13

Вейг Давід Гейзович

1997

Гать

 

14

Турі Давід Васильович

1998

Гать

 

15

Копос Давід Іванович

1998

Гать

 

16

Козар Марк Шандорович

1998

Гать

 

17

Яров Андраш Чобович

1998

Гать

 

18

Шоту Патрік Аттілович

1999

Гать

 

19

Бодок Давід Васильович

1999

Гать

 

20

Кулчар Іштван Іштванович

2001

Гать

 

21

Кулчар Гергев Іштванович

1999

Гать

 

22

Нашко Бейло Бейлович

1996

Берегово

 

23

Гей Левенте Бейлович

1999

Гать

 

24

Качов Шандор Гедеонович

2001

Гать

 

25

Горват Алекс Яношович

2000

Гать

 

ФК «Четфалва»

   З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди __ФК «Четфалва»_(дорослі)_– учасниці ___чемпіонату___ Берегівськогорайону з футболу 2014 р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Баратей Віктор Бейлович

03.02.1973

Четфолво

 

2

Бланар Ерік Дезидерович

03.06.1982

Четфолво

 

3

Варга Йосиф Йосифович

21.10.1993

Четфолво

 

4

Кормочі Гергель Міклошович

30.09.1994

Четфолво

 

5

Горват Норберт Андрійович

08.12.1986

Четфолво

 

6

Молнар Бейло Бейлович

19.08.1975

Четфолво

 

7

Горват Норберт Елекович

22.09.1982

Четфолво

 

8

Сіладі Андрій Андрійович

26.07.1983

Четфолво

 

9

Філе Карло Карлович

24.03.1985

Четфолво

 

10

Горват Нандор Андрійович

23.05.1995

Четфолво

 

11

Товт Шандор Шандорович

26.02.1985

Четфолво

 

12

Варга Жолт Андрійович

20.10.1981

Четфолво

 

13

Піштак Василь Васильович

24.03.1971

Оросієво

 

14

Сусік Сергій Володимирович

19.08.1989

Вілок

 

15

Дюрко Золтан Золтанович

23.06.1983

Оросієво

 

16

Дюрко Янош Карлович

27.04.1983

Оросієво

 

17

Мигович Андрій Андрійович

10.11.1987

Четфолво

 

18

Чуперечанін Дмитро Дмитрович

11.03.1988

Бене

 

19

Сойма Іван Васильович

27.08.1996

Бене

 

20

Молнар Шандор Шандорович

02.12.1981

Четфолво

 

З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди __ФК «Четфалва»_(юнаки)___– учасниці __чемпіонату___ Берегівськогорайону з футболу 2014 р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Баратей Адам-Кароль Вікторович

07.05.1999

Четфолво

 

2

Баратей Марк-Віктор Вікторович

29.08.1997

Четфолво

 

3

Бабел Давід Карлович

21.01.1999

Четфолво

 

4

Деяк Домінік Олександрович

08.10.2000

Четфолво

 

5

Сердагей Йосиф Йосифович

31.05.1999

Четфолво

 

6

Петер Ріхард Павлович

10.08.1997

Четфолво

 

7

Леврінц Роланд Барнович

05.11.1999

Четфолво

 

8

Пап Данієл Йосифович

06.07.2001

Четфолво

 

9

Кормочі Жолт Жолтович

03.06.2000

Четфолво

 

10

Фабіан Левенте Йосифович

26.02.1998

Четфолво

 

11

Костю Ласло Балінтович

08.04.2001

Четфолво

 

12

Ковша Олександр Олександрович

10.12.1996

Четфолво

 

13

Пушкаш Гергель Гейзович

22.08.1999

Четфолво

 

14

Лакатош Бейло Бейлович

21.06.2001

Четфолво

 

15

Варга Бейло Бейлович

13.04.2000

Четфолво

 

16

Омбоді Роберт Шандорович

15.10.1996

Четфолво

 

17

Варга Жолт Жолтович

04.12.2001

Четфолво

 

18

Генці Норберт Бейлович

25.09.1999

Четфолво

 

19

Ковша Ласло Ласлович

31.07.2000

Четфолво

 

20

Молнар Данієл Бейлович

22.07.2000

Четфолво

 

21

Фабріцій Михайло Васильович

18.11.1999

Четфолво

 

22

Чаповці Арнольд Петрович

25.06.1999

Бене

 

23

Ділік Данієл Данієлович

06.03.1996

Четфолво

 

24

Пивдир Данієл Антонович

23.08.1999

Четфолво

 

ФК «Берегово»

З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _______________ФК «Берегово» (дорослі)_______ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 20__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Дюрков Йосип Іванович

14.02.1992

Квасово

 

2

Поковба Віталій Миколайович

29.10.1986

Квасово

 

3

Сливка Іван Іванович

18.12.1985

Берегово

 

4

Маргітич Юрій Іванович

04.09.1979

Берегово

 

5

Пал Гейзо Гейзович

08.11.1975

Берегово

 

6

Вереш Золтан-Арпад Золтанович

10.12.1993

Берегово

 

7

Улинець Йосип Йосипович

01.03.1986

Берегово

 

8

Райо Янош Яношович

09.04.1990

Геча

 

9

Фодор Ференц Ференцович

23.08.1994

Геча

 

10

Мікец Юлій Шандорович

24.12.1987

В. Бакта

 

11

Бенце Юлій Юлійович

04.09.1975

Берегово

 

12

Сегляник Юрій Юлійович

08.08.1979

Берегово

 

13

Дудінскі Чобо Іштванович

12.11.1990

Берегово

 

14

Міщенко Микола В’ячеславович

08.07.1990

Берегово

 

15

Тар Степан Людвігович

16.05.1981

Берегово

 

16

Лобацевич Михайло Олександрович

18.11.1988

Н. Ремети

 

17

Генкел Янош Яношович

20.06.1995

Берегово

 

18

Лоовш Петро Гаврилович

17.11.1987

Берегово

 

19

Лоов Гаврило Гаврилович

02.08.1986

Берегово

 

20

Шаркезі Іштван Ласлович

22.08.1992

Шом

 

21

Тар Людвіг Людвігович

26.01.1974

Берегово

 

22

Деяк Алекс-Вінце Іштванович

28.08.1993

Берегово

 

23

Гецко Валентин Едуардович

30.07.1998

Берегово

 

24

Цібло Іштван Степанович

15.11.1978

Берегово

 

25

Бондарс Костянтин Андрійович

09.01.984

Берегово

 

З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _______________ФК «Берегово» (юнаки)_______ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 20__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Барта Пейтер Йосипович

09.10.1996

Берегово

 

2

Роман Максим Віталійович

08.02.1998

Берегово

 

3

Папп Гергев Тіборович

23.05.2001

Мочола

 

4

Палій Богдан Олександрович

08.06.1997

Берегово

 

5

Дьендьеші Сальваторе Яношович

25.03.1998

Берегово

 

6

Теллінгер Василь Євгенійович

14.01.1999

Мочола

 

7

Гнатик Норберт Миколайович

11.01.1998

Яноші

 

8

Гайдош Габор Калманович

15.10.1998

Берегово

 

9

Челеняк Ігор Ігорович

02.04.1997

В. Бакта

 

10

Поліщук Федір Федорович

11.08.1996

Берегово

 

11

Шпілька Давід-Олександр Олександрович

14.09.1998

Берегово

 

12

Петраш Оттіло-Давід Оттілович

27.12.1997

Берегово

 

13

Пал Марк-Оттіло Федорович

01.03.1997

Берегово

 

14

Беркі Степан Степанович

25.08.1997

Берегово

 

15

Сейчі Гергель Оттілович

08.08.1997

Берегово

 

16

Форкош Артур Золтанович

26.08.1999

Берегово

 

17

Кочін Марк Русланович

12.04.1996

Берегово

 

18

Локер Іштван Степанович

04.08.1999

Берегово

 

19

Міндак Давід Степанович

15.03.1997

Берегово

 

20

Комаромі Василь Васильович

19.02.1996

Берегово

 

21

Казмер Норберт Іштванович

17.02.1997

Берегово

 

22

Іван Давід Оттілович

15.11.1997

Берегово

 

23

Кривошеїн Максим Сергійович

21.02.1998

Берегово

 

24

Тягур Владіслав Йосипович

17.05.1997

Берегово

 

ФК «Батьово»

   З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _____ФК «Батьово» (Дорослі)_____________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 2014__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Вереш Артем Чобович

31.01.1989

Свобода

 

2

Богданов Василь Васильович

04.02.1994

Свобода

 

3

Щербак Василь Васильович

05.07.1993

Батьово

 

4

Діовші Жолт Йовтерович

08.01.1979

Свобода

 

5

Пилипканич Андрій Андрійович

11.12.1995

Батьово

 

6

Лефков Іван Яношович

03.10.1995

Батьово

 

7

Дюлог Василь Васильович

03.01.1990

Свобода

 

8

Товт Федір Федорович

14.08.1992

Свобода

 

9

Кидибиц Тібор Тіборович

02.01.1984

Батьово

 

10

Корецький Норберт Васильович

10.08.1994

Батьово

 

11

Вакаров Олександр Олександрович

11.01.1993

Батьово

 

12

Баратей Мікровш Федорович

10.08.1994

Батьово

 

13

Левков Анатолій Анатолійович

18.05.1986

Свобода

 

14

Сегеді Федор Федорович

06.09.1987

Свобода

 

15

Веретяк Віталій Васильович

21.01.1995

Батьово

 

16

Лозюк Василь Володимирович

21.01.1989

Батьово

 

17

Тагаєв Дмитро Вячеславович

15.10.1994

Батьово

 

18

Воринка Володимир Степанович

04.03.1996

Свобода

 

19

Кірш Тіберій Тіберійович

04.03.1993

Батьово

 

20

Банга Володимир Юрійович

09.10.1966

Свобода

 

21

Товт Крістіан Бейлович

23.12.1993

Батьово

 

22

Пішта Іван Іванович

17.06.1989

Батьово

 

23

Баратей Йосип Йосипович

18.10.1982

Батьово

 

   З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _____ФК «Кідьош» (юнаки)_________________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 20__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Товт Ласло Ласлович

13.12.1997

Бакош

 

2

Банга Михайло Миколайович

28.10.1998

Свобода

 

3

Костю Степан Степанович

06.04.2001

Батьово

 

4

Ледчак Іван Васильович

03.07.1996

Батрадь

 

5

Гошімов Ерік Михайлович

09.01.1997

Бакош

 

6

Товт Тібор Золтанович

26.10.2000

Свобода

 

7

Сабов Шандор Олександрович

27.01.1998

Бакош

 

8

Добей Михайло Петрович

19.03.1998

Батрадь

 

9

Нодь Роберт Робертович

10.12.1998

Свобода

 

10

Ковач Габор Бейлович

18.04.1998

Батьово

 

11

Пилипканич Іван Михайлович

10.06.1997

Батьово

 

12

Звінчук Віктор Васильович

20.12.1997

Батьово

 

13

Молнар Іштван Степанович

19.10.1998

Батьово

 

14

Філен Акош Степанович

09.06.1997

Батьово

 

15

Банга Олег Михайлович

17.08.1997

Батьово

 

16

Бенце Норберт Йосипович

21.01.1996

Батьово

 

17

Лефков Володимир Яношович

26.09.1997

Батьово

 

18

Шелемба Василь Іванович

01.10.1996

Батьово

 

19

Шутак Микола Миколайович

17.07.1999

Батьово

 

20

Рибінській Олексій Сергійович

03.10.1997

Батьово

 

21

Бігорі Роберт Робертович

24.03.1997

Батьово

 

22

Лазар Михайло Михайлович

12.08.1998

Батьово

 

23

Гіді Марк Іванович

13.06.1999

Батьово

 

24

Костю Степан Степанович

06.04.1998

Батьово

 

25

Іллеш Імре Юлійович

23.06.1996

Батьово

 

ФК Попово

   З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди ________ФК Попово__________________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 20__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Бігорі Борна Борнович

09.05.1992

с. Гетен

 

2

Кертийс Ласло Ласлович

24.04.1994

с. Шом

 

3

Поп Микола Шандорович

21.04.1969

с. Попово

 

4

Сабов Іван Іванович

21.01.1973

с. Запсонь

 

5

Нодь Даніел Петрович

24.12.1994

с. Шом

 

6

Фееш Саболч Імреевич

20.06.1995

с. Бовтрадь

 

7

Кидибиц Оттіла Ендревич

26.09.1985

с. Попово

 

8

Бірі Федір Федорович

04.11.1977

с. Гетен

 

9

Барта Тибор Тиборович

04.10.1984

с. Запсонь

 

10

Товт Саболч Шандорович

05.09.1975

с. Попово

 

11

Оукс Андраш Андрашович

30.07.1995

с. Бовтрадь

 

12

Гойду Єлемер Єлемерович

23.03.1992

с. М. Попово

 

13

Іжак Адам Єлемерович

05.06.1995

с. Бовтрадь

 

14

Гіреш Саболч Гейзович

23.11.1994

с. Дийда

 

15

Голас Габор Габорович

05.04.1984

с. Попово

 

16

Товт Андраш Андрашович

10.01.1984

с. Запсонь

 

17

Баюс Роберт Тиборович

10.03.1993

с. Бовтрадь

 

18

Магурський Кирило Лериевич

22.06.1994

м. Берегово

 

19

Перчи Роланд Карлович

10.07.1994

м. Берегово

 

20

Товт Іштван Саболчович

06.06.1993

с. Попово

 

21

Надь Петро Петрович

17.07.1993

с. Шом

 

22

Дудинекий Ігор Петрович

20.07.1995

м. Берегово

 

   З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди ________ФК Попово____юнаки______ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 20__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Кіш Валентин Васильович

16.09.1997

с. Попово

 

2

Голас Рікардов васильович

10.01.1996

с. Горонглаб

 

3

Кертейс Томаш Йосипович

20.12.1997

с. Попово

 

4

Шаркозі Ерік Ласлович

14.03.2002

с. Шом

 

5

Якоб Пал – Матей Степанович

03.03.1998

с. Попово

 

6

Сюлек Матей Міклошович

30.12.1996

с. Косонь

 

7

Сотмарі Акош Лайошович

03.01.1996

с. Попово

 

8

Надь Ернест Ернестович

25.07.2000

с. Шом

 

9

Вереш Томаш Федорович

30.04.1998

с. Попово

 

10

Коркушка Давид Степанович

04.04.1996

с. Горонглаб

 

11

Кедебец Олександр Олександрович

16.06.1997

с. Попово

 

12

Коровді Кристиан Йосипович

14.03.1999

с. Шом

 

13

Товт Шандор Олександрович

15.09.1998

с. Попово

 

14

Шітев Іштван Іштванович

29.12.1999

с. Шом

 

15

Поп Золтан Золтанович

02.06.1998

с. Попово

 

16

Бороні Левенте Федорович

04.07.1997

с. Горонглаб

 

17

Кертейс Кристиан Йосип Йосипович

09.03.2000

с. Попово

 

18

Баратей Тібор Андрашович

27.09.1996

с. М. Попово

 

19

Галас Пал Палович

21.11.1996

с. Горонглаб

 

20

Берец Габор Габорович

12.03.2001

с. Попово

 

21

Товт Ріхард Васильович

02.02.1998

с. Шом

 

22

Бакша Крістіан Ендреевич

16.12.2001

с. Попово

 

23

Бакша Ернест Ернестович

13.06.1999

с. Попово

 

ФК «Кідьош»

   З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _____ФК «Кідьош» (Дорослі)_____________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 2014р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Чотлош Чобо Бейлович

01.09.1970

Кідьош

 

2

Шош Йосип Йосипович

07.11.1969

Кідьош

 

3

Маргітич Василь Іванович

08.10.1978

Кідьош

 

4

Кноблох Шандор Шандорович

18.01.1988

Кідьош

 

5

Турі Ласло Васильович

28.08.1989

Кідьош

 

6

Балінт Шандор Шандорович

01.12.1989

Кідьош

 

7

Маргітич Янош Іванович

08.04.1973

Кідьош

 

8

Маргітич Крістіан Яношович

19.01.1996

Кідьош

 

9

Фізеші Арпад Дюлович

08.12.1987

В. Береги

 

10

Зенич Роберт Андрійович

24.02.1990

В. Береги

 

11

Товт Жолт Андрашович

04.07.1980

В. Береги

 

12

Левчеї Андраш Лойошович

02.05.1993

В. Береги

 

13

Леврінц Пейтер Юрієвич

27.01.1991

В. Береги

 

14

Мотіко Олександр Федорович

20.01.1974

Кідьош

 

15

Дерцені Тихомир Степанович

22.10.1977

В. Береги

 

16

Попович Алберт Золтанович

24.01.1981

Чома

 

17

Мандик Флоріан Елемірович

23.02.1989

Кідьош

 

18

Уфман Даніел

01.11.1974

Кідьош

 

19

Борно Дьердь Дьердєвич

16.11.1990

Берегово

 

20

Цильо Василь Васильович

04.06.1984

В. Береги

 

21

Дерцені Бейло Бейлович

23.12.1979

Кідьош

 

22

Кордош Золтан Золтанович

16.02.1984

Кідьош

 

23

Ногач Іштван Михайлович

03.05.1990

Чома

 

   З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _____ФК «Кідьош» (Юнаки)_____________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 2014 р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Товт Чобо Чобович

17.03.1997

Кідьош

 

2

Нодь Оттіло Іштванович

18.03.1997

Кідьош

 

3

Кноблох Крістофер Іштванович

07.06.2000

В. Береги

 

4

Шош Іштван Іштванович

27.05.1998

Кідьош

 

5

Маргітич Василь Васильович

14.12.1999

Кідьош

 

6

Шош Йожеф Йожешович

29.08.1996

Кідьош

 

7

Шош Томаш Золтанович

24.08.1998

Кідьош

 

8

Товт Давід Бейлович

01.03.1998

Кідьош

 

9

Крайняш Даніел Ласлович

15.12.1989

Кідьош

 

10

Шош Ріхард Арнольдович

15.04.1999

Кідьош

 

11

Товт Ріхард Аттілович

18.03.2000

Кідьош

 

12

Боднар Тібор Тіборович

13.11.1999

Кідьош

 

13

Чотлош Чобо Чобович

02.06.1997

Кідьош

 

14

Чок Ерік Шандорович

01.07.1996

Кідьош

 

15

Мудрянинець Андрій Сергійович

08.07.1999

В. Береги

 

16

Бобик Олівер Йосипович

19.10.1997

Бене

 

17

Берегі Лорант Васильович

22.03.1997

В. Береги

 

18

Стройчак Іван Іванович

28.01.1999

Ремети

 

ФК «Яноші»

З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _____ФК «Яноші» (Дорослі)___________________ – учасниці _______________________ Берегівського району з футболу 20__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Галас Томаш Яношович

     30.01.1997

Берегово

 

2

Мароші Шімон Шімонович

01.01.1991

Яноші

 

3

Шавронох Віктор Вікторович

07.07.1976

Берегово

 

4

Кізман Гергель Оттілович

23.07.1989

Яноші

 

5

Ковач Йосип Йосипович

02.05.1992

Яноші

 

6

Шош Ернест Ернестович

02.11.1978

Яноші

 

7

Береш Ріхард Вікторович

21.12.1990

Берегово

 

8

Качур Василь Михайлович

07.02.1972

Яноші

 

9

Луца Василь Іванович

31.05.1989

Н.Давидково

 

10

Ковтун Михайло Васильович

15.11.1970

Н.Давидково

 

11

Татинець Микола Миколаєвич

09.22.1994

Н. Давидково

 

12

Папої Жолт Антонович

07.10.1989

Н. Давидково

 

13

Половці Іштван Бейлович

13.03.1995

Бадалово

 

14

Дорчі Ернест Ернестович

01.01.1978

Бадалово

 

15

Омбоді Габор Габорович

12.06.1992

Гут

 

16

Ковач Марк Аттілович

08.11.1992

Берегово

 

17

Дуб Шандор Васильович

03.07.1992

Яноші

 

18

Гоян Ріхард Тіборович

11.04.1993

Гут

 

З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _____ФК «Яноші» (Юнаки)___________________ – учасниці _______________________ Берегівського району з футболу 20__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Барта Адам Іштванович

16.09.2001

   

2

Рац Іштван Елемірович

24.12.1999

   

3

Балог Роберт Іштванович

19.07.2001

   

4

Осичанський Юрій Юрійович

22.05.2001

   

5

Осичанський Давід Юрійович

22.05.2001

   

6

Ковач Давід Людвікович

29.12.1997

   

7

Пейчі Ерік Рафаїлович

22.05.1997

   

8

Широкай Іштван Бертолонович

04.04.1996

   

9

Гейці Гергель Йосипович

26.03.1996

   

10

Богуш Микола Ернестович

19.07.1999

   

11

Греба-Олтмак Алекс

08.07.1999

   

12

Бороні Іштван Вікторович

17.12.1999

   

13

Бейреш Іштван Вікторович

04.06.1999

   

14

Шляхта Федір Михайлович

29.07.1996

   

15

Дуб Томаш Юрійович

29.07.1996

   

16

Варга Андрій Андрійович

20.05.1999

   

17

Кенейз Адріан Миронович

15.12.1999

   

18

Соломко Руслан Русланович

25.07.2000

   

19

Гоздог Марк Гейзович

11.01.2000

   

20

Попович Юрій Юрійович

09.10.1999

   

ФК «Чома»

З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди __________ФК «Чома» (юнаки)______________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 20__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Безик Дмитро Михайлович

..1994

Астей

 

2

Вереш Гергель Габорович

1984

Бадалово

 

3

Плеска Лойош Яношович

1990

Чома

 

4

Герич Шандор Шандорович

1990

Чома

 

5

Сакач Федір Федорович

1987

Чома

 

6

Попович Адам Андрійович

1993

Чома

 

7

Іван Олександр Федорович

1993

Берегово

 

8

Шровт Адам Васильович

1993

Чома

 

9

Чірпак Гейзо Гейзович

1970

Чома

 

10

Горват Акош Іванович

1996

Чома

 

11

Вайстаус Юрій Петрович

1993

Берегово

 

12

Сокач Йосиф Федорович

1991

Чома

 

13

Фодорі Левенте Олександрович

1988

Берегово

 

14

Папп Габор Лойошович

1993

Чома

 

15

Баканчош Адам Іванович

1995

Чома

 

16

Певсе Гергель Імрейович

1996

Чома

 

17

Паска Шандор Шандорович

1990

Геча

 

18

Сокач Петро Федорович

1995

Чома

 

19

Торпаї Василь Петрович

1987

Берегово

 

20

Бігун Матей Вікторович

1994

Чома

 

21

Абранко Пейтер Оттілович

1992

Чома

 

22

Папп Андрій Андрійович

1993

Чома

 

   З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди __________ФК «Чома» (юнаки)______________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 20__ р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Гома Давід Робертович

..1998

Чома

 

2

Шровт Генріх Васильович

2000

Чома

 

3

Русин Василь Васильович

1999

Чома

 

4

Беца Іштван Іштванович

1996

Чома

 

5

Дано Адам Шандорович

1998

Чома

 

6

Попович Олександр Андрійович

1999

Чома

 

7

Варю Патрік Жолтович

2000

Чома

 

8

Гома Олівер Робертович

2000

Чома

 

9

Дудаш Гергель Карлович

1996

Астей

 

10

Сокач Віктор Федорович

1999

Чома

 

11

Горват Абель Іванович

2000

Чома

 

12

Чірпак Патрік Гейзович

1996

Чома

 

13

Якоб Норберт Імрейович

1997

Чома

 

14

Бігун Арнольд Оттович

1996

Чома

 

15

Надь Валентин Іванович

1996

Чома

 

16

Папп Дьордь Вікторович

2000

Чома

 

17

Горват Адам Юрійович

1997

Геча

 

Адміністратор:

Жолт Левринц

тел: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

975051
CьогодніCьогодні242
ВчораВчора362
ТижденьТиждень989
МісяцьМісяць4438
ВсіВсі975051
Statistik created: 2018-12-12T05:45:30+00:00

 

Felh�k�p