Тренери, які вигравали чемпіонати району в новітній історії

Тренери, які вигравали чемпіонати району в новітній історії

whistle soccer tactic diagram paper clipboard green pitch 52412411

Щороку. ми оприлюднюємо списки кращих футболістів району. Безперечно їх роль велика. Але, якось на другий план відійшли їх наставники. Роль тренерів у досягненні результату, є одним із головних чинників в перемогах команд. Адже, саме тренеру необхідно організувати і провести тренувальний процес. Обрати план на гру проти того чи іншого суперника. За новітню історію, в другому десятиріччі ХХІ століття 4 тренери Берегівського району приводили свої команди до перемог в чемпіонаті району. Хто вони?
В 2010 році брегівська «Зірка» повторила успіх попереднього 2009 сезону , і вдруге виборола звання чемпіона Берегівського району з футболу. І все це під керівництвом добре знаного не тільки на теренах району, а і області тренера Івана Фізера. Того ж року, підопічні Івана Фізера вибороли вперше для Берегівського футболу звання переможця Ліги Чемпіонів Закарпаття. Саме тоді і було покладено фундамент майбутніх перемог у цьому престижному турнірі в Закарпатті.
Чемпіоном району сезону 2011 року став бадалівський «Фенікс». У руля команди, знаходився Імре Салаї. Окрім чемпіонату, в тому сезоні під його керівництвом , команда виграла перший Суперкубок району та Кубок району «Берег – Фест». Безперечно у пана Салаї, до того було багато перемог як тренера, так і гравця. Адже він все своє життя присвятив бадалівському футболу. Виступав за місцевий клуб з юності. Багато років носив капітанську повязку. Будучи гравцем ,капітаном, а згодом і тренером, його команда з Бадалова в 80 – 90 –х успішно виступала в чемпіонаті області серед команд вищої ліги. Перемагала в Кубку області. Брала участь в Кубку України. Неодноразово перемагала в районних змаганнях. Він знакова особа в житті Бадалова. Не дивно, що мешканці села довірили йому очолити сільську раду. Головою Бадалівської сільської ради Імре Бейлович Салаї перебуває вже другий термін.
В сезоні 2012 року, у лідери районного футболу увірвався ФК «В. Бийгань». То і не дивно, адже на тренерському містечку у команди зявилася нова постать, молодий фахівець Тарас Вайданич. З перших днів роботи, Тарас Васильович поставив перед підлеглими максимальні завдання. Грамотний підхід до тренувального процесу, дав свої результати. Того ж сезону , його підопічні перемогли в Зимовому Кубку району. За результатами чемпіонату, ФК «В. Бийгань» вперше за багато років виграла чемпіонат. Наступного 2013 року, команда під керівництвом Тараса Вайданича перемогла в Суперкубку району, виграла Кубок району «Берег – Фест» та Лігу Чемпіонів Закарпаття. За два сезони під його керівництвом, великобийганці зуміли взяти всі найпрестижніші трофеї районного футболу. Якщо говорити про перемоги Тараса Вайданича, то в 2014 році, колектив під його керівництвом зі стовідсотковим результатом переміг у західній зоні першості Закарпаття та став абсолютним чемпіоном першої ліги Закарпаття. Сезон 2015 року, команда грала в Вищій лізі чемпіонату Закарпаття, де за результатами сезону посіла 5 місце. Період роботи у Великій Бийгані Тараса Вайданича, є чи не найбільшим успіхом місцевої команди за свою багаторічну історію.
У 2013 році. звання чемпіона району повернув собі ФК «Фенікс» Бадалово. На посаді головного тренера команди, знаходився добре відмий в районі футболіст по виступам за команди Берегова та Бадалова Томаш Станіславович Снопчак, який очолив команду 2012 року. Саме в 2012 році, команда під його керівництвом перемогла в Кубку району. В сезоні 2013, він з командою виграв чемпіонат. В сезоні 2014 року тріумфував в Зимовому Кубку району, Суперкубку та Кубку району «Берег – Фест». В 2015 році, Томаш Снопчак та його команда в чергове виграли чемпіонат та Суперкубок району. В сезоні 2016 року, на запрошення президента ФК «Зірка» Берегово Йосипа Бакоша, Томаш Станіславович очолив новий клуб і в перший рік роботи привів команду до чемпіонства. В поточному сезоні «Зірка» Берегово під його керівництвом виграла вперше в своїй історії Суперкубок району. А за результатами сезону вдруге поспіль перемога в чемпіонаті району. Таким чином за коротку тренерську кар’єру, Томаш Снопчак чотири рази вигравав чемпіонат району.
В сезоні 2014 року, після тривалого періоду, звання чемпіона Берегівського району з футболу повернув собі ФК «Артос» Гать, багаторічним тренером якого є Бейло Бейлович Гей. На сьогодні в Чемпіонаті Берегівського району у нього найбільший тренерський стаж. Перший тренерський досвід, Бейло Бейлович отримав у далекому 1987 році, коли очолив юнацьку команду з Гаті. Згодом, після перемог з юнаками в 1988, 1991 та 1992 в першості області серед команд першої ліги, в 1993 році футбольна громадськість села доручила молодому тренеру очолити основний склад. Всі ці тридцять років, він без перерви працював з одним клубом. За багаторічну тренерську кар’єру перемагав у всіх турнірах , які проходили в берегівському футболі. Вже в 1994 році , команда під його керівництвом перемогла в Зимовому Кубку району за участі команд району, що виступали в чемпіонаті області. Справжній успіх прийшов уже в середині першого десятиліття нового століття. Так. починаючи з 2004 року, коли команда стала чемпіоном району і отримала перемогу , на той час в престижному «Кубку Віжибу», Бейло Гей з командою ставав чемпіоном району 2005, 2008, 2009 роках. Перемагав в Зимових Кубках району 2005, 2006, 2008 та 2009 роках. Перемагав в Кубках району 2006, 2008 та 2009 роках. Окрім того Бейло Бейлович не полишав роботу з юнаками, з якими в 2008. 2014 та 2015 роках вигравав чемпіонат району. В новітній історій, окрім перемоги в чемпіонаті району сезону 2014 року, на рахунку команди перемоги в Зимовому Кубку району 2015 та 2016 року, Плюс, тріумфи в Суперкубку та Кубку району «Берег – Фест» сезону 2016 року. Поки що, Бейло Гей єдиний тренер району, який двічі в 2012 та 2014 роках перемагав в лізі Чемпіонів Закарпаття. Наразі з діючих тренерів, Бейло Гей найбільше 5 разів ставав чемпіоном Берегівського району .
Безперечно на рахунку цих тренерів ще багато призових місць. Невдачі у фіналах, де вони програвали супернику. Але ті срібла, бронзи та програші в фіналах мають золотий відтінок.

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges!
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Administrator:

Lőrincz Zsolt

tel: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

1176726
MaMa835
TegnapTegnap951
HétenHéten6257
HónapHónap14439
ÖsszesÖsszes1176726
Statistik created: 2019-09-15T11:38:22+01:00

 

Felh�k�p