Тренери, які вигравали чемпіонати району в новітній історії

Тренери, які вигравали чемпіонати району в новітній історії

whistle soccer tactic diagram paper clipboard green pitch 52412411

Щороку. ми оприлюднюємо списки кращих футболістів району. Безперечно їх роль велика. Але, якось на другий план відійшли їх наставники. Роль тренерів у досягненні результату, є одним із головних чинників в перемогах команд. Адже, саме тренеру необхідно організувати і провести тренувальний процес. Обрати план на гру проти того чи іншого суперника. За новітню історію, в другому десятиріччі ХХІ століття 4 тренери Берегівського району приводили свої команди до перемог в чемпіонаті району. Хто вони?
В 2010 році брегівська «Зірка» повторила успіх попереднього 2009 сезону , і вдруге виборола звання чемпіона Берегівського району з футболу. І все це під керівництвом добре знаного не тільки на теренах району, а і області тренера Івана Фізера. Того ж року, підопічні Івана Фізера вибороли вперше для Берегівського футболу звання переможця Ліги Чемпіонів Закарпаття. Саме тоді і було покладено фундамент майбутніх перемог у цьому престижному турнірі в Закарпатті.
Чемпіоном району сезону 2011 року став бадалівський «Фенікс». У руля команди, знаходився Імре Салаї. Окрім чемпіонату, в тому сезоні під його керівництвом , команда виграла перший Суперкубок району та Кубок району «Берег – Фест». Безперечно у пана Салаї, до того було багато перемог як тренера, так і гравця. Адже він все своє життя присвятив бадалівському футболу. Виступав за місцевий клуб з юності. Багато років носив капітанську повязку. Будучи гравцем ,капітаном, а згодом і тренером, його команда з Бадалова в 80 – 90 –х успішно виступала в чемпіонаті області серед команд вищої ліги. Перемагала в Кубку області. Брала участь в Кубку України. Неодноразово перемагала в районних змаганнях. Він знакова особа в житті Бадалова. Не дивно, що мешканці села довірили йому очолити сільську раду. Головою Бадалівської сільської ради Імре Бейлович Салаї перебуває вже другий термін.
В сезоні 2012 року, у лідери районного футболу увірвався ФК «В. Бийгань». То і не дивно, адже на тренерському містечку у команди зявилася нова постать, молодий фахівець Тарас Вайданич. З перших днів роботи, Тарас Васильович поставив перед підлеглими максимальні завдання. Грамотний підхід до тренувального процесу, дав свої результати. Того ж сезону , його підопічні перемогли в Зимовому Кубку району. За результатами чемпіонату, ФК «В. Бийгань» вперше за багато років виграла чемпіонат. Наступного 2013 року, команда під керівництвом Тараса Вайданича перемогла в Суперкубку району, виграла Кубок району «Берег – Фест» та Лігу Чемпіонів Закарпаття. За два сезони під його керівництвом, великобийганці зуміли взяти всі найпрестижніші трофеї районного футболу. Якщо говорити про перемоги Тараса Вайданича, то в 2014 році, колектив під його керівництвом зі стовідсотковим результатом переміг у західній зоні першості Закарпаття та став абсолютним чемпіоном першої ліги Закарпаття. Сезон 2015 року, команда грала в Вищій лізі чемпіонату Закарпаття, де за результатами сезону посіла 5 місце. Період роботи у Великій Бийгані Тараса Вайданича, є чи не найбільшим успіхом місцевої команди за свою багаторічну історію.
У 2013 році. звання чемпіона району повернув собі ФК «Фенікс» Бадалово. На посаді головного тренера команди, знаходився добре відмий в районі футболіст по виступам за команди Берегова та Бадалова Томаш Станіславович Снопчак, який очолив команду 2012 року. Саме в 2012 році, команда під його керівництвом перемогла в Кубку району. В сезоні 2013, він з командою виграв чемпіонат. В сезоні 2014 року тріумфував в Зимовому Кубку району, Суперкубку та Кубку району «Берег – Фест». В 2015 році, Томаш Снопчак та його команда в чергове виграли чемпіонат та Суперкубок району. В сезоні 2016 року, на запрошення президента ФК «Зірка» Берегово Йосипа Бакоша, Томаш Станіславович очолив новий клуб і в перший рік роботи привів команду до чемпіонства. В поточному сезоні «Зірка» Берегово під його керівництвом виграла вперше в своїй історії Суперкубок району. А за результатами сезону вдруге поспіль перемога в чемпіонаті району. Таким чином за коротку тренерську кар’єру, Томаш Снопчак чотири рази вигравав чемпіонат району.
В сезоні 2014 року, після тривалого періоду, звання чемпіона Берегівського району з футболу повернув собі ФК «Артос» Гать, багаторічним тренером якого є Бейло Бейлович Гей. На сьогодні в Чемпіонаті Берегівського району у нього найбільший тренерський стаж. Перший тренерський досвід, Бейло Бейлович отримав у далекому 1987 році, коли очолив юнацьку команду з Гаті. Згодом, після перемог з юнаками в 1988, 1991 та 1992 в першості області серед команд першої ліги, в 1993 році футбольна громадськість села доручила молодому тренеру очолити основний склад. Всі ці тридцять років, він без перерви працював з одним клубом. За багаторічну тренерську кар’єру перемагав у всіх турнірах , які проходили в берегівському футболі. Вже в 1994 році , команда під його керівництвом перемогла в Зимовому Кубку району за участі команд району, що виступали в чемпіонаті області. Справжній успіх прийшов уже в середині першого десятиліття нового століття. Так. починаючи з 2004 року, коли команда стала чемпіоном району і отримала перемогу , на той час в престижному «Кубку Віжибу», Бейло Гей з командою ставав чемпіоном району 2005, 2008, 2009 роках. Перемагав в Зимових Кубках району 2005, 2006, 2008 та 2009 роках. Перемагав в Кубках району 2006, 2008 та 2009 роках. Окрім того Бейло Бейлович не полишав роботу з юнаками, з якими в 2008. 2014 та 2015 роках вигравав чемпіонат району. В новітній історій, окрім перемоги в чемпіонаті району сезону 2014 року, на рахунку команди перемоги в Зимовому Кубку району 2015 та 2016 року, Плюс, тріумфи в Суперкубку та Кубку району «Берег – Фест» сезону 2016 року. Поки що, Бейло Гей єдиний тренер району, який двічі в 2012 та 2014 роках перемагав в лізі Чемпіонів Закарпаття. Наразі з діючих тренерів, Бейло Гей найбільше 5 разів ставав чемпіоном Берегівського району .
Безперечно на рахунку цих тренерів ще багато призових місць. Невдачі у фіналах, де вони програвали супернику. Але ті срібла, бронзи та програші в фіналах мають золотий відтінок.

Díjazták a Bereg-vidéki pontvadászat legjobbjait 2017-ben is

Díjazták a Bereg-vidéki pontvadászat legjobbjait

Fotóriport a szövetség hivatalos Facebook oldalán!!!

17 11 24 dijatado jaras 003

Beregszászi Járási Szuperkupa 2017

23132006 1435376513247703 9161761981972609216 n

Beregszászi járási "Beregfest" kupa döntő 2017

beregfrest kupa

В очікуванні матчів – відповідей ¼ фіналу Кубка району

В очікуванні матчів – відповідей ¼ фіналу Кубка району

17 01 20 gyules federacio 003
В неділю, 30 листопада відбудуться матчі – відповіді ¼ фіналу Кубка Берегівського району з футболу. Результати перших ігор відомі. Як команди готуються, і як розцінюють власні шанси на прохід до наступного етапу в коментарях представників команд..
ФК «Зірка» Берегово – ФК «Артос» Гать
В першій грі на стадіоні в Гаті, Артос переміг 3:1. Матч – відповідь викликає неабиякий інтерес у вболівальників, яких на стадіон в Чопівці збереться багато. Ось що нам розповіли тренери команд.
Бейло Гей-тренер ФК «Артос» Гать –«В нашій ситуації, все залежатиме від того хто з гравців зявиться на гру. Так, такі реаліїї. Однозначно, ми в очікуванні дуже важкої гри. Тактичну схему в порівнянні з першою грою доведеться міняти. Необхідно підсилити захист. Але думаю, що за результатами двох ігор ми зможемо пройти далі.»
Томаш Снопчак – тренер ФК «Зірка» Берегово: - « Готуємось в звичайному режимі через тренування. Суперник нам добре відомий. Знаємо його сильні та слабкі сторони. В першій грі в команді були відсутні 6 гравців основи. В неділю вони вийдуть на поле. Вважайте, на полі будуть кардинальні зміни. Суперника поважаємо, але не боїмся. Вважаю, нам по силам відіграти два м’ячі і пройти до наступного етапу. Взагалі, у нас тільки одна задача, в будь якому турнірі - це перемога».
ФК «Яноші» - ФК «Талісман» В. Береги
Ця гра, буде не менш цікавою. Перемога «Талісмана» в першій грі 3:2, залишила багато питань. Так що шанси рівні. А як вважають керівники команд?
Атілла Варга (молодший) – тренер ФК «Яноші»- « Нам доведеться грати з непростим і сильним суперником. Але нас влаштує тільки потрібна перемога. В нас чимало спонсорів, які багато допомагають і ставлять певні задачі. Ми повинні виправдати їх сподівання і віру в нас. Тому прикладемо максимум зусиль для проходу в наступний етап. До того фінал пройде на стадіоні в Яношах і безперечно хотілося б грати в фіналі на рідному стадіоні. Готуємося серйозно і після першої гри маємо хороші шанси. Безперечно, певні зміни в складі з попередньою грою будуть. Хоча необхідно визнати, що юнаки в першій грі довели, що вони готові до конкуренції. На це теж зважатимемо. Можливо, ще до гри матимемо поповнення, ведемо перемовини з гравцями, які повинні підсилити команду. Ми оптимісти і віримо в перемогу».
Бертолон Нілош – тренер ФК «Талісман» В. Береги – «На даному етапі командних тренувань нема, так як футболісти проживають в різних населених пунктах і працюють. Кожен футболіст веде підготовку індивідуально. Пропущені два голи на домашньому полі, не найкращий результат. Що до шансів, то вони 50 на 50. Багато залежатиме від першого забитого голу. Сподіваюсь, що рахунок нам вдасться відкрити першими. Тоді шанси збільшаться. В порівнянні з першою грою, будуть зміни в основному складі. В першій грі не всі зіграли. Маємо проблему воротаря. З трьох заявлених кіперів, по різним причинам всі вибули. Але проблема вирішується і думаю матимемо непоганого воротаря на матчі – відповіді.»
ФК Запсонь» - ФК «Батьово»
Запсонці отримали в Батьові мінімальну перемогу 1:0. Результат позитивний. Але Батьово ставить свої завдання.
Ференц Буда – президент ФК «Запсонь» - « Вдома, гра буде зовсім іншою. По перше, в Батьові ми грали далеко не основним складом. До того. там вболівальники палко підтримували команду. Моментами вели себе неадекватно, що впливало на гру нашої команди. Та й фактор домашнього поля зіграє свою роль. В загальній перемозі сумнівів нема. Вважаю, що ми пройдемо до півфіналу».
Василь Гацько – спортивний директор ФК «Батьово» - «Якщо відверто. То якщо команда підходитиме до матчу в Запсоні, як вдома то і їхати не варто. Але сподіваюсь такого не повториться. У нас непогана команда і ми далеко не використали всього свого потенціалу. Ще хочу вибачитися перед Запсонем за поведінку вболівальників. До гри готуємось, проводимо тренування. Програш вдома, безперечно ускладнює наші шанси, але в футболі буває всяке. Ми готуємось грати і дати бій супернику. А там вже як складеться».
ФК «В. Бийгань» - ФК «Кідьош»
В першій грі між цими командами Велика Бийгань перемогла 2:0. Але якщо брати гру в цілому, то Кідьош ні в чому непоступався. Бракувало везіння. Підвела реалізація.
Йосип Почаї – президент ФК «В. Бийгань» - « Ми з повагою відносимося до суперника. Кідьош, це єдина команда, яка зуміла нас переграти в першому колі чемпіонату. Хоча ми знаходилися серед лідерів, а вони внизу турнірної таблиці. Мяч круглий, все може бути. Але перемога на виїзді в першому матчі 2:0, залишає для нас великі шанси. На відміну від першої гри, де був відсутній лідер команди Андрій Луців, зараз ми використаємо його у грі. А його присутність на полі, повністю міняє малюнок гри.»
Чобо Чотлош – тренер ФК «Кідьош» - « Я реально дивлюся на ситуацію. Ми вдома поступилися 0:2. Це практично, унеможливлює наші шанси на проходження до півфіналу. Дуже шкода, що вдома не змогли реалізувати свою перевагу. Моментів мали багато, а Велика Бийгань ні з чого забила два голи. А потім на досвіді утримували рахунок. Це футбол і так буває. Скажу відверто, вже після жеребу ми розуміли що суперник у нас дуже сильний. Не дивлячись на першу гру. ми готуємося до матчу – відповіді. Руки не опускаємо і будемо боротися. Адже, поки що шанс хоч і мінімальний, але він є.»

Szuperkupa 2017

bjs Szuperkupa hu

Sorsoltak a járási bajnokságban

Sorsoltak a járási bajnokságban

Letöltés itt!!!

halendar 2017

Szuperkupa 2017

Figyelem!!!
Az április 2-ra kiirt Beregszászi Járási Szuperkupa mérkőzése elmarad. A új időpontról később döntenek.

Beregszászi járási  Szuperkupa  2017.04.02  

 Barna György stadion (Jánosi)

14.00 FC Csillag - FC "Artosz" Gát

 

Megye egy: a Beregszászi FC lefelé vált osztályt

Megye egy: a Beregszászi FC lefelé vált osztályt

szichenMiután Kárpátalján az idei évtől életbe lépett az úgynevezett egy játékos, egy csapat korlátozás a Beregszászi FC-nél komoly játékos hiány lépett fel. A focisták a magasabb juttatás miatt inkább a magyarországi egyletüket választották.

A klubvezetés viszont nem látta értelmét annak, hogy járáson kívüli légiósokkal vágjanak neki a következő idénynek, így idén száz százalékban beregszásziakkal a járási bajnokságban szerepelnek majd.

    „A klubvezetés döntésében első sorban az egységes adatbázis idei bevezetése játszott szerepet. Egy kárpátaljai csapat nem tud konkurálni a szomszédos országok klubjaival. A beregszászi játékosok többsége tavaly párhuzamosan Magyarországon is futballozott. Így az a döntés született, hogy új csapat építésébe kezdünk”

– nyilatkozta Olekszandr Szilcsenko a Beregszászi Városi Labdarúgó Szövetség elnöke, a Beregszászi FC megbízott edzője a Kárpátaljai Megyei Labdarúgó Szövetség sajtószolgálatának.
Szilcsenko elárulta a tavalyi keretből – amellyel a 6. helyen végzett a gárda a megyei élvonalban – egyetlen játékos sem maradt. Jelenleg száz százalékban beregszásziakból állt össze egy gárda, amin a jövőben sem szeretnének változtatni. Első sorban a fiatal tehetségekre számítanak.

A gárda első erőpróbája a hamarosan rajtoló beregszászi járási téli bajnokság lesz. De tervben van egy felkészülési mérkőzés is, amit egy magyarországi csapat ellen terveznek idegenben, mivel Magyarországon ven megfelelő méretű műfüves pálya.

A megbízott tréner továbbá elmondta, hogy élvezik Babják Zoltán Beregszász polgármesterének bizalmát, arra viszont nem tudott választ adni ki irányítja majd a szakmai munkát. Ugyanakkor Olekszandr Szilcsenko bizakodó, úgy véli 2-3 éven belül sikerül saját játékosokból megyei színvonalú csapatot építeniük.

Forrás: KárpátHír

Beregszászi járási télikupa 2017

Beregszászi járási télikupa 2017

Eseménynaptár letöltés itt!!!

Nevezési lap itt!!

17 01 20 gyules federacio 012

fotóriport a sorsolásról itt!!!

Köszöntő Csehil Olekszandr

Köszöntő

csehilMa ünnepli születésnapját a Beregászászi Járási Labdarúgó Szövetség  elnöke
Csehil Olekszandr
Ebből az alkalomból köszönti őt a Bergvidék ISE kollektivája –, a maguk és futballkedvelők sokezres hadának nevében és kívánnak további nagyon jó egészséget, sok boldogságot, örömteli családi életet.

Tisztelettel, a Beregvidék ISE kollektivája

 

 

 

 

__________________________________________________________________

Administrator:

Lőrincz Zsolt

tel: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

1310028
MaMa771
TegnapTegnap887
HétenHéten3428
HónapHónap21094
ÖsszesÖsszes1310028
Statistik created: 2020-01-23T15:19:35+00:00

 

Felh�k�p