Beregvidéki ifjúsági sport egyesület

beregvidek-ise.net

 

FC Zápszony

З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _____________ФК «Запсонь» (дорослі)_____________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 2014 р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Туровці Меньгерт Меньгертович

01.07.1981

Запсонь

 

2

Барта Іштван Карлович

24.02.1990

Запсонь

 

3

Сюлек Андрій Андрійович

19.01.1982

Запсонь

 

4

Бочкої Балаж Ференцович

03.04.1989

Запсонь

 

5

Бочкої Ференц Ференцович

01.04.1987

Запсонь

 

6

Туровці Роланд Жігмондович

17.11.1990

Запсонь

 

7

Орос Юрій Юрійович

22.04.1981

Косонь

 

8

Деметер Томаш Томашович

16.12.1989

Запсонь

 

9

Солонтай Дюло Дюлович

23.04.1985

Баркасово

 

10

Кохан Олександр Васильович

25.07.1987

Баркасово

 

11

Бакша Норберт Васильович

06.04.1992

Рафайново

 

12

Гегедюш Василь Ернестович

21.02.1981

Рафайново

 

13

Сюч Йосип Йосипович

09.07.1995

Рафайново

 

14

Орос Андрій Андрійович

22.02.1973

Запсонь

 

15

Гегедюш Шандор Стефанович

05.07.1990

Косонь

 

16

Товт Саболч Вілмошович

08.06.1995

Рафайново

 

17

Кедебец Норберт Дюлович

15.07.1994

Шом

 

18

Давід Гергель Гейзович

27.06.1990

Запсонь

 

19

Нодь Шандор Шандорович

12.01.1990

Запсонь

 

20

Гого Мікловш Мікловшович

17.07.1989

Батьово

 

21

Гержені Тібор Тіборович

26.11.1995

Запсонь

 

22

Фекете Карло Олександрович

25.12.1977

Запсонь

 

23

Товт Юлій Дюлович

09.02.1968

Батьово

 

   З А Я В О Ч Н И Й   А Р К У Ш

         команди _____________ФК «Запсонь» (юнаки)_____________ – учасниці _______________________ Берегівськогорайону з футболу 2014 р.

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

(повністю, друкованим текстом)

Число,

місяць,

рік народження

Місце

проживання

Дозвіл лікаря

на участь у змаганнях

(дата, підпис, печатка)

1

Товт Золтан Золтанович

17.05.1996

Запсонь

 

2

Сабов Ласло Ласлович

11.12.1997

Запсонь

 

3

Орос Андрій Андрійович

07.05.1998

Запсонь

 

4

Товт Дюло Дюлович

13.06.1997

Запсонь

 

5

Мартин Ласло Ласлович

06.05.1999

Запсонь

 

6

Сабов Марк Ласлович

23.10.1999

Запсонь

 

7

Варга Петро Жолтович

28.09.2000

Запсонь

 

8

Сотмарі Матяш Карлович

16.07.1996

Запсонь

 

9

Папп Мішель Бейлович

28.01.1998

Запсонь

 

10

Товт Імре Імрейович

26.04.1998

Запсонь

 

11

Папп Ріхард Імрейович

26.06.2000

Запсонь

 

12

Орос Шандор Андрійович

29.08.2000

Запсонь

 

13

Сабов Шандор Шандорович

30.07.1996

Запсонь

 

14

Мочан Патрік Володимирович

17.06. 2000

Запсонь

 

15

Мочан Шандор Володимирович

22.08.1997

Запсонь

 

16

Імрей Ласло Ласлович

11.09.1997

Запсонь

 

17

Мочан Ервін Петрович

18.10.1999

Запсонь

 

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges!
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Administrator:

Lőrincz Zsolt

tel: +38-95-32-41-209

email: lorinc79@gmail.com

ffz

obolok

labda

tecso foci

859553
MaMa849
TegnapTegnap251
HétenHéten2027
HónapHónap13364
ÖsszesÖsszes859553
Statistik created: 2018-02-22T19:04:47+02:00

 

Felh�k�p